$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

DÜZGÜN, 12. MAĞAZASINI AÇTI

DÜZGÜN, 12. MAĞAZASINI AÇTI
  • 27.01.2017

ERZURUM‘un yerel markalarından Düzgün Alışveriş Merkezi, 12. şubesini açtı. Bölge Eğitim Hastanesi yakınlarında hizmete giren mağazanın açılış törenine katılan Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, “Erzurum’da Düzgün gibi, yerel bir markanın 300 personel istihdam ettiğini öğrendim ve müthiş etkilendim. Hani İskender Düzgün, ‘Ben 300 kişiyi istihdam edecek bir tesis kuracaıım’ dese, devlet onun tesisini bedava yapar, makinesini bedava verir. Ama o, kendi imkanları ile böylesi önemli hizmetler sunuyor. Kendisine gönülden alkış tutuyorum” dedi.

Erzurum’da gıda ve alışveriş sektöründe Düzgün Marketler Grubu olarak 30 yılrdan beri hizmet verdiklerini hatırlatan Yönetim Kurulu Başkanı İskender Düzgün, hizmette katileye önem verdiklerini ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını, bu nedenle de giderek büyüdüklerini ve bugünlere geldiklerini hatırlattı. 12 Düzgün Market’i açmış olmanın gururunu duyduklarını belirten İskender Düzgün, mağazalarında 300 kişiyi istihdam ettiklerini ve kent ekonomisine ciddi katkı sağladıklarını bildirdi.

Düzgün Market’in Bölge Eğitim Şubesi’nin açılış törenine Ak Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Palandöken İlçe Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, İl Müftüsü Hasan Hüsnü Sula, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Mevlüt Doğan ile iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ