$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

İKİ TANE BANK KOYMAK ÇOK DA ZOR DEĞİLMİŞ!

İKİ TANE BANK KOYMAK ÇOK DA ZOR DEĞİLMİŞ!
  • 08.08.2017

SADECE Erzurum’un değil, ülkemizin önde gelen tarihi eserlerinden olan, ancak çevre düzenlemesi açısından “utanç abidesi” haline gelen Çifte Minareli Medrese’nin bahçesine, vatandaşın oturup, dinlenmesini sağlamak amacıyla bankların konulması, gören herkese, “Bank koymak demek ki zor bir iş değilmiş” dedirtti.

İç turizmin çok hareketli olduğu bir dönemde, Erzurum’un en önemli eserlerinde olan Çifte Minareli Medrese’yi gezmeye gelen vatandaşların, oturup, dinlenebileceği bankların bulunmaması, erzurumdarhaberler.com tarafından “Ayıbın Fotoğrafları” başlığıyla kamuoyuna duyurulmuştu.

Yayınlanan haber özellikle sosyal medyada büyük ilgi görmüş, çok sayıda insan “bu fotoğraflar gerçek mi?” diyerek, şaşkınlıklarını dile getirmiş, “Böylesi tuhaf görüntüler Erzurum’a yakışmıyor” demişlerdi.

Haberden sonra, Çifte Minareli Medrese’nin önüne Büyükşehir Belediyesi tarafından bank ve çöp kutularının yerleştirilmesi, memnunlukla karşılandı. Medrese’nin çevre düzeninin bir an önce yapılmasını isteyen vatandaşlar, “Düzenleme yapılıncaya kadar, artık banklarla idare edeceğiz. Buna da şükür” demekten kendilerini alamadılar. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ