$ DOLAR → Alış: 7,24 / Satış: 7,27
€ EURO → Alış: 8,52 / Satış: 8,56

İTİRAF GİBİ: GEÇEN YILDAN DAHA KÖTÜ OLMAYACAK!

İTİRAF GİBİ: GEÇEN YILDAN DAHA KÖTÜ OLMAYACAK!
  • 05.12.2019

SON zamanlarda havayolu ulaşımında yaşanan ve giderek önlenemez hale gelen sıkıntılar vatandaşa illallah dedirtirken, mevcut sorunları “çözme makamında” oturan insanlardan gelen değerlendirmeler, gören, duyan herkesi şok ediyor.

Erzurum’un, dolayısıyla vatandaşın sıkıntılarına duyarsız kalmayan, yaşanılan, tespit ettiği sorunları ilgili makamlara yönelttiği önergelerle takibine alan İYİ Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli, bu defa da Erzurum Havalimanı’nın durumunu, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM), Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Hüseyin Keskin’e sorduğunu, sosyal medyadaki hesabında takipçileri ile paylaştı. Cinisli’nin, Genel Müdür Keskin’den aldığı “itiraf” niteliğindeki cevap, herkesi fazlasıyla şaşırttı.

Genel Müdür Keskin’in, “Geçen seneden daha kötü olmayacak” sözünü, “ölümü gösterip, sıtmaya razı etmeye zorluyorlar” diye değenqrlendiren Naci Cinisli’nin tweeti aynen şöyle:

“- Dün DHMİ Genel Müdürü ile TBMM’de görüştüm. #Erzurum Havalimanının durumunu sordum. Cevap: ‘’Geçtiğimiz seneden daha KÖTÜ olmayacak’’ Erzurum’a hizmetin her daim KÖTÜ olduğunun farkında. Klasik yeni AK dönem zihniyeti. Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek!” erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ