$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,41 / Satış: 9,44

KADİM DOSTA GÖSTERİLEN VEFASIZLIK!

KADİM DOSTA GÖSTERİLEN VEFASIZLIK!
  • 03.01.2017

YAKLAŞIK 10 gün önce beyin kanaması geçiren ve ameliyat edildikten sonra, yoğun bakım altında tutulan Atatürk Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanı Recep Şükrü Güraksın kurtarılamadı. Genç yaşta hayatını kaybeden Güraksın’ın ölüm haberi tüm üniversite camiasını ve sevenleri acıya boğarken, cenaze töreninde gözler siyaseten kader birliği yaptığı ve her seçim döneminde bir neferi gibi çalıştığı MHP Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın’ı aradı.

Atatürk Üniversitesi’ndeki görevinin yanında Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Erzurum Şubesi Başkanlığı görevini de yürüten Recep Şükrü Güraksın’ın öğle namazını müteakip Narmanlı Camii’nde kılınan cenaze namazında gözler, hemen her seçim döneminde yanında yeraldığı, gece demeden, gündüz demeden çalıştığı kader arkadaşı(!) MHP Milletvekili Prof. Kamil Aydın’ı aradı.

“Her ne pahasına olursa olsun, Kamil Hoca bu cenaze törenine gelmeli, arkadaşının tabutu altına girmeliydi” diyen çok sayıda insanı hayal kırıklığına uğratan Aydın’ın, Erzurum’a gelme yerine, sosyal medyadan yayınladığı mesajında sarfettiği sözler, samimiyetsiz bulundu.

Recep Şükrü Güraksın için “kadim dostum” ifadesini kullanan Kamil Aydın, mesajında aynen şunları yazdı:

“- Guraksin ailesinin, Erzurum’umuzun ve camiamızın yetiştirdiği güzide insan ve kadim dostum Ögr. Gör. Recep Şükrü Guraksin kardeşimi kaybetmenin derin hüznü ile Rabbimden rahmetiyle muamele etmesini dilerim. Kederli ailesi başta olmak üzere tüm camiamızın ve Erzurum’un başı sağolsun. Biz ziyadesiyle razıyız Rabbim razı olsun ve cennet mekan kılsın inşallah…” erzhaber
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ