$ DOLAR → Alış: 7,94 / Satış: 7,97
€ EURO → Alış: 9,44 / Satış: 9,48

KERKÜK TÜRKÜSÜ’NDE ERZURUMLU İMZASI

KERKÜK TÜRKÜSÜ’NDE ERZURUMLU İMZASI
  • 22.09.2017

ÜNLÜ sanatçı Kıraç’ın, yarın yayınlanacak olan Kerkük Türküsü klibine, Erzurumlu Bünyamin akbulut imzasını koydu. Kıraç dahil, diğer oyuncuların kostümlerini hazırlayan Akbulut, klipte rol da alarak önemli bir başarıya imza attı.

Uzun süre Erzurum’da çalışmalar yapan, geleneksel okçuluk başta olmak üzere, dağcılık, tırmanma, dalma gibi fiziksel dayanıklılık gerektiren branşlarda önemli işler yapan Bünyamin Akbulut, yaptığı işlerin kıymetinin bilinmediğini anlayınca, “haydi bana eyvallah” diyerek göçenler kervanına dahil olmuş ve Erzurum’dan ayrılmıştı.

Sosyal medyada zaman zaman paylaşımları ile varlığını hissettiren Bünyamin Akbulut, ünlü sanatçı Kıraç’ın çektiği Kerkük Türküsü klibinde ustalığını konuşturma imkanı buldu.

Kıraç’tan hem kostümleri hazırlaması ve hem de filminde oynaması teklifi geldiğinde çok mutlu olduğunu belirten Bünyamin Hoca, “Geceli-gündüzlü çalışarak 15 günde tüm kostümleri hazırladım. Çekimler başladığında da klipte önemli bir rol üstlendim. Çok güzel bir çalışma oldu. Kerkük üzerinde oyunların oynandığı bir dönemde, böylesine bir klibin yayına giriyor olması önemli. Halkımızın da çalışmayı beğeneceğine inanıyorum” dedi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ