$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

KOCAMAN BİR ALKIŞI ÇOKTAN HAKETTİLER

KOCAMAN BİR ALKIŞI ÇOKTAN HAKETTİLER
  • 23.03.2017

KAYSERİ’de yapılan Türkiye Okullararası Gençler Halter Şampiyonası’nda dereceye giren, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki Atatürk Erkek Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Koordinasyon Merkezi öğrencileri, herkestehn çok Vali Seyfettin Azizoğlu’nu mutlu ettiler. Aldıkları madalyaları ile Vali Azizoğlu’nu ziyaret eden genç sporculara Vali azizoğlu, birer altın hediye etti.

Vali Seyfettin Azizoğlu’nu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, Atatürk Erkek Yetiştirme Yurdu Müdürü Muhsin Aslan, Halter Antrenörü, Hüseyin Çelik ve Kayseri’de yapılan Türkiye Okullar Arası Gençler Halter Şampiyonasında 94 kiloda Türkiye ikincisi olan Erhan Kayabaş ve 50 kiloda Türkiye üçüncüsü olan Adem Polat birlikte ziyaret ettiler.

BAŞARILARIYLA GURUR DUYUYORUZ

Vali Azizoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki çocukların başarılarıyla gurur duyduklarını ifade etti.

Devlet korumasındaki çocuklara her türlü imkânın sunulduğunu belirten Azizoğlu, “Çocuklarımızın başarıları bizleri mutlu ediyor. Sporda gösterdiğiniz başarıdan dolayı sizleri kutluyorum. Eğitimi asla ihmal etmeyeceksiniz. Eğitiminizden kopmayacaksınız bunun yanında sporunuzu da yapacaksınız. Hocalarınız müdürleriniz sizlerle yakından ilgileniyorlar sizleri cevval ve canlı gördüm inşallah yakında büyük başarılar elde edeceksiniz” dedi.

İl Müdürü İlbaş ise kurumun çocuk hizmetleri hakkında Vali Azizoğlu’na bilgi verdi.

İlbaş, başarılı sporcular Erhan Kayabaş ve Adem Polat’ın ayrıca 12 Martta Erzurum’da yapılan Kurtuluş Kupası Halter Müsabakalarında birinci olduğunu anımsatarak, hedeflerinin milli sporcular yetiştirmek olduğunu ifade etti.

Ziyaret sonunda Vali Azizoğlu, başarılı sporculara madalya takarak, altın hediye etti. Genç sporcular ise Vali Azizoğlu’na teşekkür etti ve kendisine daha büyük organizasyonlarda şampiyonluklar getirme sözü verdiler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ