$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,25 / Satış: 9,28

BİR ADNAN YILMAZ KLASİĞİ

BİR ADNAN YILMAZ KLASİĞİ
  • 17.02.2019

İKİ dönem Erzurum’u Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) Ak Parti Milletvekili olarak temsil eden Adnan Yılmaz, ikinci kızı Feyza Zeynep’in mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadı.

Geçtiğimiz yıl Erzurum Ticaret Borsası (ETB) Başkanlığı’na seçilen, Oral Et A.Ş.’nin ortaklarından Hakan Oral’ın küçük kardeşi Serdar Gökhan Oral ile kızını evlendiren Dilek-Adnan Yılmaz çiftini, Erzurum protokolu yalnız bırakmadı.

Palandöken Polat Rönesans’ta gerçekleşen düğünde, Feyza Zeynep – Serdar Gökhan çiftinin nikahını, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen kıydı. Çiftlere mutluluk dileyen ve nikah cüzdanını “Siz bayanlar çok daha iyi sahip çıkıyorsunuz” diyerek Feyza Zeynep’e teslim eden Başkan Sekmen.kendilerine öğüt ve nasihatta da bulundu.

Başkan Sekmen’in kıydığı nikahın şahitliğini, kalabalık bir davetli topluluğu yaptı. Aralarında Sağlık eski Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ ile Çevre ve Şehircilik eski Bakanı İdris Güllüce’nin yanısıra Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuayip Alpay ile aslen Erzurumlu olan Ak Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır’ın da bulunduğu grup içinde Vali Okay Memiş, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Bölge Adliyeler Başsavcısı Ünal Bingöl, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz de yer aldı.

Nurullah Akçayır’ın türküleriyle renk kattığı gecede Erzurum Bak Ekibi’nin gösterisi de ilgiyle izlendi. erzhaber

erzurumdanhaberler.com olarak Feyza Zeynep-Serdar Gökhan çiftine mutluluklar diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ