$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

MECLİS ÜYESİYDİ, ŞİMDİ BAŞKANLIĞI İSTİYOR

MECLİS ÜYESİYDİ, ŞİMDİ BAŞKANLIĞI İSTİYOR
  • 13.11.2018

YAKUTİYE‘den belediye meclis üyesi seçilen, ardından da Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliği görevine getirilen Hüseyin Koçan, Yakutiye Belediye Başkanlığı için, Ak Parti ‘den aday adayı oldu.

Ak Parti Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın, Koçan’ın müracaat belgelerini alarak hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Hüseyin Koçan, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Medeniyetlerin ve kültürlerin beşiği olan Yakutiye ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmetkâr olmak, doğası, çevresi, tarihi, sosyal ve kültürel yaşamıyla uyum içinde olan bir Yakutiye inşa etmek için Ak Parti’mizden aday adayı olduk” dedi.

Değerlendirmesinde “ak belediyeciliğe” vurgu yapan 56 yaşındaki bir çocuk babası  Koçan, daha sonra şöyle devam etti:

VİZYON BELEDİYECİLİĞİNİ ŞİAR EDİNDİK

“İnsan şehrin, şehir de insanın aynasıdır. İnsan, şehri inşa ederken, aslında taşın toprağın arasında kendisini de inşa eder. Medeniyetimiz, tarih boyunca, ruhu olan şehirler inşa etmiş; bu şehirlerden de dünyaya istikamet çizen medeniyetini beslemiştir. Devlet Başkanımız, Liderimiz, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 1994 yılında gerçekleştirdiği vizyon belediyeciliği şiar edinerek Yakutiye’nin tarihi kimliğini koruma ve gelecek kuşaklara modern bir ilçe bırakmak için yola çıktık.” Koçan, açıklamasında yerel seçimlerin önemini şöyle ifade etti: “31 Mart seçimleri, demokrasi ve milli iradenin güçlenmesi, Büyük ve Güçlü Türkiye idealinin gerçekleşmesi, şehir ve medeniyet tasavvurumuzun da kesintisiz yolculuğu için son derece önemlidir. 31 Mart yerel seçimleri, Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Büyük Türkiye’nin her alanda şahlanacağı bir tarih olacaktır. İnşallah şehirlerimiz Ak Parti’mizin ehliyetli, liyakatli, istikrar ve güven abidesi Ak Yüreklerle büyümeye ve güçlenmeye devam edecek.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ