$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

ÖZDAĞ’DAN HUDUTTA PANKART!

ÖZDAĞ’DAN HUDUTTA PANKART!
  • 16.09.2021

AFGAN sığınmacı sorununu yerinde görmek ve yetkililerden bilgi almak amacıyla Van’a, oradan da Çaldıran İlçesi’ne giden, sınırda incelemelerde bulunan, bu arada birlikte gittiği arkadaşlarıyla üzerinde “hudut namustur” yazılı bir de pankart açan Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Erzurum üzerinden Ankara’ya dönerken erzurumdanhaberler’e konuk oldu, Genel Yayın Yönetmenimiz Öztürk Akkök’e izlenimlerini aktardı, izleyecekleri politikaların ip uçlarını verdi.

Afganistan’dan gelen göç dalgasının boyutlarını yerinde görmek, bu arada yetkililerden de bilgi almak amacıyla beraberinde Genel Başkan Yardımcıları Cezmi Polat ve Burak Mengü’nün yanı sıra Genel Muhasip Seyit Yücel ile Serdar Öztürk’ü de yanına alarak önceki gün Van’a giden, sonrasında Çaldıran İlçesi’ne geçen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Ankara’ya dönüş yolculuğunu Erzurum üzerinden gerçekleştirdi.

Bir gece Erzurum’da kalan, sabah kahvaltı sonrasında sivil toplum kuruluşlarını ziyarete çıkan, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’na, Ticaret Borsası’na ve Erzurum Barosu’na uğrayan Prof. Dr. Ümit Özdağ, izlenimlerini de erzurumdanhaberler’e anlattı. Genel Yayın Yönetmenimiz Öztürk Akkök’e hem Van’a gidiş nedenlerini ve hem de orada gördüklerini aktaran Ümit Özdağ, hem Erzurum ve hem de bölge için neleri planladıklarını kendine özgü üslubu ile dile getirdi.

ÜMİT ÖZDAĞ NELER SÖYLEDİ? TIKLAYIN, İZLEYİN!

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ