$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,75 / Satış: 7,79

ÖZ: DEMOKRASİ SINAVINDA SINIFTA KALDILAR!

ÖZ: DEMOKRASİ SINAVINDA SINIFTA KALDILAR!
  • 13.03.2017

REFERANDUM çalışmalarını hızlandıran ak Parti il Başkanı Mehmet Emin Öz, esnaf ziyaretleri sırasında Almanya ve Hollanda’nın yaptığı yanlışları, “Demokrasi sınavında sınıfta kaldılar” diye değerlendirdi.

Bugünkü çalışmalarını Oto Sanayi esnafı ile bir araya gelerek sürdüren Başkan Mehmet Emin Öz’e, yönetim kurulu üyesi arkadaşları Ali Kemal Şahintürk, Abdurrahman Tekintongaç, İsmail Gülesin, Enver Mutlu, Nejdet Yaylalı ve Mustafa Ören de eşlik etti. Ziyaretler sırasında evet oyunun önemini anlatan Başkan Mehmet Emin Öz ‘ün gündemini Avrupa ülkelerinde Türk vatandaşlarına yönelik şiddet ve çifte standart uygulamalar oluşturdu.

KUDURMUŞ GİBİLER

Almanya, Hollanda, Danimarka ve Avusturya başta olmak üzere Avrupa ülkelerinin demokrasi sınavında sınıfta kaldığına işaret eden Başkan Öz, bundan sonra muhatabından gelen özrün bile yeterli olmayacağını dile getirdi. Tüm dünyanın gözünün önünde cereyan eden çifte standart uygulamaların ve demokrasi dışı müdahalelerin kabul edilemez olduğunu dile getiren İl Başkanı Öz, “Tüm dünya ağzını açarak seyretti. Ne var ki Türkiye’de ki sözde insan hakları ihlallerini her fırsatta dile getirmekten geri kalmayan Avrupa’nın sus pus kalmasını kınamak bir yana gerçek dostları tanımak anlamında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da dikkate alması gerekir. Bu yaşanan olaylarla 16 Nisan referandumunun önemini bir kez daha anlıyoruz. Kudurmuş köpek sürülerinin üzerimize gelmeleri bizi davamızdan geri döndüremez” diye konuştu. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ