$ DOLAR → Alış: 7,94 / Satış: 7,97
€ EURO → Alış: 9,44 / Satış: 9,48

SEVİMLİ BULUŞMA

SEVİMLİ BULUŞMA
  • 20.11.2017

ATATÜRK Üniversitesi’nin sevilen akademisyenlerinden olan ve son zamanlarda özellikle sosyal medyada gündemden hiç düşürülmeyen Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serdar Sevimli, hem Rektör Ömer Çomaklı’yı ziyaret etti ve hem de yazılı bir açıklama yaparak, destekçilerine teşekkür mesajı gönderdi.

Kardiyoloji gibi, son derece önemli bir klinikte görev yapan, dolayısıyla yoğun bir hasta trafiğine sahip olan, bu yönüyle de “her üç kişiden ikisinin kalbine dokunan adam” olarak lanse edilen Prof. Dr. Serdar Sevimli’nin bu yönüyle kıskanıldığı ve çalışma koşullarının zorlaştırılarak göçe zorlandığı iddia edilmiş ve bir kampanya başlatılmıştı.

Sosyal medyada yapılan yorum ve yazıların sayısının çoğalması üzerine, şahsıyla ilgili paylaşım yapan haber siteleri Anadolu Haber ile Erzurum Haber25 ‘e yazılı bir açıklama gönderen ve Cem Atmaca ile Ender Yüncü’nün şahıslarında tüm destekçilerine teşekkür eden Prof. Dr. Sevimli, daha sonra Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı makamında ziyaret etti.

Basına kapalı olarak gerçekleşen ziyaretle, kamuoyuna bir ve beraber oldukları meajı veren, Çomaklı ve Sevimli, daha sonra, Rektörlük Binası’ndaki çeşitli birimleri dolaşarak, birim sorumlularından bilgi aldılar.

Sevimli’nin, yaptığı yazılı açıklamada, “Mesleğimi, devletimize ve milletimize hizmet sunmada en verimli şekilde icra ettiğim sürece, Atatürk Üniversitesi’nin bir üyesi olarak kalacağım” şeklinde ifade kullanması, sevenlerini de fazlasıyla rahatlattı. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ