$ DOLAR → Alış: 7,24 / Satış: 7,27
€ EURO → Alış: 8,52 / Satış: 8,56

SORUYORUZ: BU VAHŞETİ YAPAN CEZASIZ MI KALACAK

SORUYORUZ: BU VAHŞETİ YAPAN CEZASIZ MI KALACAK
  • 28.01.2017

YILDIZKENT‘teki evlerinin önünde, kendisiyle alay eden komşu çocuklarına öfkelenip, tepki gösterdiği için, çocukların babası Astsubay İ.K. tarafından öldüresiye dövülen 21 yaşındaki Muhammet Lütfi Arpatoğlu, haberinin erzurumdanhaberler.com’da yayınlanmasıyla birlikte sosyal medyayı salladı. Astsubay İ.K.’ya öfke kusan vatandaşlar, “Özürlü ve savunmasız bir insana böylesine acımasızca, öldüresiye vuran kişi bir Türk Subayı olamaz. Kendisini şiddetle lanetliyoruz” dedi, İ.K.’yı Erzurum’da “istenmeyen adam” ilan ettiler.

Otizmli olan Muhammet Lütfü Arpatoğlu, önceki gün evlerinin önünde, komşu çocukları tarafından alaya alındı. Kendisi ile alay eden çocuklara tepki gösteren Muhammet Lütfü Arpatoğlu’na, Dumlu’da görevli olduğu belirtilen, ancak bir ay kadar önce Erzurum’daki bir askeri kurumda çalışmaya başladığı öğrenilen Astsubay İ.K. saldırdı. Sokak ortasında tekme tokat giriştiği talihsiz Muhammet’i evire çevire döven İ.K.’nın insanlık dışı davranışları, çevredeki apartmanların güvenlik kameralarına da yansıdı.

Aldığı darbelerle yüzü, gözü şişen, dudakları patlayan talihsiz genci, gözü dönmüş saldırganın elinden çevreden yetişenler güçlükle almış ve hastaneye kaldırmışlardı.

Haberin erzurumdanhaberler.com’da yayınlanmasıyla birlikte sosyal medya adeta “sallandı.” Muhammet’e sahip çıkan vatandaşlar, tepkilerini dışa vurdu, “Bir özürlü insana böylesine acımasızca vuran kim olursa olsun cezasız kalmamalı” dedi, İ.K.’nın komutanlarını göreve davet ettiler.

Öte yandan, haberin duyulmasıyla birlikte Muhammet Lütfü Arpatoğlu’nun evine çok sayıda insanın “geçmiş olsun” ziyaretine gittiği ve saldırgan İ.K.’ya duydukları öfkeyi, ziyaret sırasında dile getirdikleri öğrenildi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ