$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,41 / Satış: 9,44

TABYALAR YÜRÜYÜŞÜ’NE ÇOK AZ ZAMAN KALDI AMA!

TABYALAR YÜRÜYÜŞÜ’NE ÇOK AZ ZAMAN KALDI AMA!
  • 24.10.2017

AZİZİYE Tabyaları’nda başlatılan şehit mezarlıklarının yapım işleri devam ederken, çalışmaların 11 Kasım’da gerçekleşecek olan yürüyüş gününe kadar yetişip-yetişmeyeceği merak konusu oldu.

Aziziye 2 ve Aziziye 3 Tabyaları’nın bulunduğu bölgelerde şehit mezarlıkları yapımına başlanmış, bu arada mezarların girişine de kemerli kapılar inşa edilmişti.

Gören çoğu insana “bunlar da ne?” dedirten kapıların tamamlandığı şehitliklerde çevre düzenleme çalışmalarına başlanılmaması, ciddi tedirginlik yaşatıyor.

Şehitliklerin Üç Kemerli Doğu Kapısı’nın tamamlandığı, ancako bölgede yaptırılacak olan namazgah inşaatının devam ettiği gözlenirken, Batı’ya bakan şehitliğin tüm işleri bitmesine karşın, çevre düzenleme çalışmalarının yapılmamış olması, Tabyalar’ı ziyaret eden vatandaşları da rahatsız ediyor.

Çevre düzenleme çalışması yapılmaması ve koruyucu önlemlerin alınmaması halinde, yapılan işlerin bir kış bile geçmeden bozulabileceğine işaret eden vatandaşlar, gerekli hassasiyetin gösterilmesini istiyorlar. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ