$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,29 / Satış: 7,32

TAM DA NEVRUZ AREFESİNDE VİRÜS!

TAM DA NEVRUZ AREFESİNDE VİRÜS!
  • 27.02.2020

– VİRÜS ERZURUM EKONOMİSİNE DARBE İNDİRDİ!
– KORONAVİRÜSÜ YÜZÜNDEN SINIRLAR KAPATILDI, OLAN NEVRUZ AREFESİNDE ERZURUM’A OLDU.
– MNG AVM BAŞTA OLMAK ÜZERE, ŞEHİR ESNAFININ YOLLARINI UMUTLA BEKLEDİĞİ İRANLI TURİSTLER, BU YIL KORONAVİRÜSÜ NEDENİYLE ERZURUM’A GELEMEYECEK.
– BALON HABERLERİN HAVADA UÇUŞTUĞU, GAZETECİLİK ADINA YANLIŞ İŞLERİN YAPILDIĞI ERZURUM’DA HERKESİN DAHA İTİDALLİ DAVRANMASI GEREKİYOR.
– VATANDAŞ, KORONAVİRÜS KONUSUNDA BİRİNCİ AĞIZLARDAN, GÜNÜ GÜNÜNE DOĞRU HABER VE AÇIKLAMALAR BEKLERKEN, EKONOMİYİ DERİNDEN SARSAN BU TATSIZ OLAYLA İLGİLİ OLARAK ERZURUM TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN BİR ADIM ATIP-ATMAYACAĞI MERAK KONUSU OLDU.

TAM DA NEVRUZ AREFESİNDE VİRÜS

– VİRÜS ERZURUM EKONOMİSİNE DARBE İNDİRDİ!- KORONAVİRÜSÜ YÜZÜNDEN SINIRLAR KAPATILDI, OLAN NEVRUZ AREFESİNDE ERZURUM'A OLDU.- MNG AVM BAŞTA OLMAK ÜZERE, ŞEHİR ESNAFININ YOLLARINI UMUTLA BEKLEDİĞİ İRANLI TURİSTLER, BU YIL KORONAVİRÜSÜ NEDENİYLE ERZURUM'A GELEMEYECEK.- BALON HABERLERİN HAVADA UÇUŞTUĞU, GAZETECİLİK ADINA YANLIŞ İŞLERİN YAPILDIĞI ERZURUM'DA HERKESİN DAHA İTİDALLİ DAVRANMASI GEREKİYOR.- VATANDAŞ, KORONAVİRÜS KONUSUNDA BİRİNCİ AĞIZLARDAN, GÜNÜ GÜNÜNE DOĞRU HABER VE AÇIKLAMALAR BEKLERKEN, EKONOMİYİ DERİNDEN SARSAN BU TATSIZ OLAYLA İLGİLİ OLARAK ERZURUM TİCARET VE SANAYİ ODASI'NIN BİR ADIM ATIP-ATMAYACAĞI MERAK KONUSU OLDU.

Erzurumdan Haberler paylaştı: 26 Şubat 2020 Çarşamba

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ