$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

VAKIFBANK, BİR ECDAT EMANETİDİR

VAKIFBANK, BİR ECDAT EMANETİDİR
  • 14.09.2017

VAKIFBANK Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret etti. Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan ile Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Yüksel’in de hazır bulunduğu ziyaret, samimi bir atmosferde geçti.

Toplantı ve bir dizi incelemede bulunmak üzere Erzurum’a gelen Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin, Sekmen’i ziyareti sırasında yaptığı değerlendirmede, “Vakıfbank, finans sektörü içerisinde, isminden de anlaşılacağı gibi bir banka değil ecdadımızın bize bıraktığı bir miras ve emanettir. Bütün personelimizle bu emanet anlayışı içerisinde görev yapmaktayız” dedi.

Başkan Sekmen de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Sekmen, kentte gerçekleştirilen çalışmalar hakkında Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin’e bilgi verdi. Belediyelerin bir nevi vakıf görevi üstlendiğini anımsatan Başkan Sekmen, “Bizler geçmişten günümüze kadar gelen ecdat mirası ve ecdat yadigarı şehirlerimizi yeniden inşa ve ihya ediyoruz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ