$ DOLAR → Alış: 17,93 / Satış: 18,00
€ EURO → Alış: 18,24 / Satış: 18,31

ATLAMA KULELERİ, IŞIL IŞIL…

ATLAMA KULELERİ, IŞIL IŞIL…
  • 03.02.2017

YAPILDIĞI ve kullanılmaya başlandığı günlerde Erzurum’a ayrı bir hava katan, ancak çökmesiyle birlikte de şehrin karizmazına kara bir çizik atan atlama kuleleri, EYOF’un başlamasına sayılı günler kala, ışıl ışıl yanmaya başladı.

Hava karardıktan sonra, yanan ışıklarıyla birlikte gözalıcı bir çehreye bürünen atlama kulelerinin bir eşinin ülkemizde ve hatta Avrupa’nın çoğu kayak merkezinde bulunmadığını belirten vatandaşlar, “Bu kulelerden Erzurum neden yararlanamaz, neden dünya insanlarına takdim edilemez, neden ekonomik girdi sağlanamaz anlamış değiliz” diyorlar.

Oyunlarla birlikte Erzurum’un bir kez daha spor kamuoyunun gündemine geleceğini belirten vatandaşlar, “Ne yazık ki, tanıtım noktasında Erzurum yeterli beceriyi gösteremiyor. Bizdeki tesisler bir başka yerde yok. Erzurum olarak bizim ayrıca tarihi eserlerimiz ve doğal güzelliklerimiz de birçok yere fark atar. ama gelin görün ki, unu, yağı, şekeri bolca bulunan bir il olarak bir türlü helva yapıp da yemeyi beceremiyoruz” diye konuşuyorlar. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ