$ DOLAR → Alış: 8,66 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,31 / Satış: 10,35

AZİZİYE’NİN YERİNE SPOR SALONU

AZİZİYE’NİN YERİNE SPOR SALONU
  • 01.09.2016

bknnn

ATATÜRK Üniversitesi tarafından uzun yıllar Aziziye adı altında hastane binası olarak kullanılan, daha sonra da boşaltılan ve kaderine terkedilen Yenişehir girişindeki devasa arsa üzerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen 10 bin kişilik spor salonu yapacağı müjdesini verdi.

Palandöken ve Konaklı Tesisleri’nin Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ne devrine yönelik açıklamaların yapıldığı basın toplantısında, Aziziye Araştırma Hastanesi olarak kullanılırken, şimdilerde bomboş bekletilen ve hatta hırsızların, uyuşturucu müptelalarının mekanı haline gelen binanın değerlendirileceğini duyuran Başkan Mehmet Sekmen, şunları söyledi:

“-Yenişehir girişinde, önceden üniversitemiz tarafından hastane binası olarak kullanılan, ancak şimdilerde atıl vaziyette bekletilen o büyük binayı yıkacak ve yerinde 10 bin kişilik bir spor salonu yapacağız. Bu alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Erzurum’un merkezinde bir spor salonunun ciddi eksikliği hissediliyor. Bu ihtiyacı, orada gösterişli bir spor salonu yaparak gidereceğiz” erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ