$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,57
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

GECE-GÜNDÜZ DEMEDEN, KARLA MÜCADELE EDİYORLAR

GECE-GÜNDÜZ DEMEDEN, KARLA MÜCADELE EDİYORLAR
  • 14.12.2016

ŞEHİR genelinde etkili olan kar yağışının yaşattığı “beyaz esaret”i ortadan kaldırmak amacıyla kolları sıvayan Palandöken Belediyesi, sorumluluk alanına giren bölgelerde 24 saat kesintisiz hizmet esasına göre çalışma başlattı.

Beyaz felç’e karşı 150 personel, 5 adet kar bıçaklı tuz sericili kamyon, 6 greyder, 2 mini loder, 2 ekskavatör, 10 adet kamyon, 2 adet kepçe traktör, 5 adet kepçe ile operasyon başlatan Palandöken Belediyesi, gece demeden, gündüz demeden çalışıyor.

Palandöken İlçesi’nin merkezinde ve sorumluluk alanlarına giren yerlerde 15 ekip halinde kesintisiz kar mücadelesi yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, “Ekiplerimiz karla mücadeleye gece yarısı başladı. Gördüğümüz lüzum üzerine, hizmet alımlar yaptık ve kar çalışmalarımızdaki ekip ve ekipman sayısını artırdık. İlçemizin temiz ve sağlıklı bir kış geçirmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Yoğun kışa karşı kesintisiz 7/24 saat ve çift vardiya halin de hizmet vereceğiz. Palandöken Belediyesi olarak sorumluluk alanlarımız da ulaşımda hiçbir sorun yaşanmaması için gerekli tüm önlemlerimizi aldık, almaya ’da devam edeceğiz. Vatandaşlarımızdan sabırlı olmalarını ve bizlere yardımcı olmalarını bekliyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ