$ DOLAR → Alış: 18,44 / Satış: 18,51
€ EURO → Alış: 17,76 / Satış: 17,83

İSPİR’DE RECEP AKDAĞ SELAMI!

İSPİR’DE RECEP AKDAĞ SELAMI!
  • 09.03.2017

REFERANDUM çalışmalarını yürütmek için Erzurum’a gelen Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, babaocağı İspir’de düzenlediği miting sırasında halkı ilginç şekilde selamladı.

Halkı selamlarken, bir eli ile Rabia, diğer eliyle de Bozkurt işareti yapan Recep Akdağ, vatandaştan 16 Nisan’da “evet” demelerini istedi. Babaocağı’nda bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Akdağ, gördüğü ilgiden çok memnun kaldı.

İspir’de yaptığı konuşmada, mahalli idarelerin yapı taşı olan muhtarların yerel yönetimdeki önemine dikkati çeken Bakan Akdağ, Başkan Mehmet Sekmen’in şehrin bütün ilçelerinde olduğu gibi İspir’in gelişimine de yoğun gayret gösterdiğini hatırlattı.
Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, “İspir çok tarihi bir ilçemizdir. İlçemiz için sağ olsun Başkanımız da bu husus ta yoğun gayret gösteriyor. Köyler yollarıyla içme sularıyla, alt ve üstyapısıyla çevresiyle gelişiyor ve değişiyor. Ve bu yatırımlarla birlikte ilçemize gelen insan sayısı da giderek artıyor. İlçedeki ekonomik hayatı canlandırmak için bazı önemli projeler var. Bunları da arkadaşlarımızla konuşuyor ve yatırımlarla ilgili çalışıyoruz. Gücümüz yettiği kadar bu güzel ilçenin kuvvetlenmesi ve burada hayatın canlanması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz” dedi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ