$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

KENT KONSEYİ GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAK

KENT KONSEYİ GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAK
  • 14.03.2017

KENT Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer, yürütme kurulu üyeleri ile birlikte, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaretleri sırasında yaptığı değerlendirmede, “İlimizin nihai hedeflerini destekleyecek önemli proje ve fikirlerle Erzurum’a değer katmak istiyoruz” dedi.

Başkan Hüseyin Tanfer’e, Yürütme Kurulu Üyeleri Hakan Karadabağ, Bünyamin Aslan, Lütfü Turan, Cafer Özdemir, Cavit Subaşıgüller, Sinan Oral, Abdullah Keleşoğlu, Sema Kuluçkıran, Zeki Adil, Mahmut Güven, Arif Akıncı, Haldun Tuzcuay, Pınar Burkankulu, Şinasi Terzioğlu, Melik Kaya, Melek Allioğlu, Dilek Okuyucu, Yıldız Akpolat, Harun Koçak ve Enver Subaşı da eşlik etti.

EN İYİ PROJELER ORTAYA KONULMALI

Başkan Sekmen, ziyaretle ilgili yaptığı değerlendirmede, “Hüseyin Tanfer Bey’in yönetimindeki Erzurum Kent Konseyi’miz, inanıyorum ki, şehrimiz için önemli çalışmalara imza atacaktır. Kent Konseyi, bugün gelinen noktada ilimizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Şehir olarak Erzurum için en iyi projeleri ortaya koymalı ve bu kentin kalkınma hamlesine bütün sivil inisiyatif kurumları da ortak olmalıdır. 2 yılı aşkın bir süredir her toplumsal konuya karşı duyarlı olan Erzurum Kent Konseyi eminim ki Hüseyin Bey ve ekibiyle birlikte çok güzel işlere imza atacaktır” dedi.

KAPILARIMIZ TÜM STK’LARA AÇIK

Erzurum Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer de, söz konusu dileklerinden ötürü Başkan Mehmet Sekmen’e teşekkür ederek, “Sayın Başkanımızla birlikte her alanda gelişen ve değişen bir şehir hüviyetine kavuştuk. İlimizin nihai hedeflerini destekleyecek önemli proje ve fikirlerle biz de Erzurum’a değer katmak istiyoruz. Erzurum Kent Konseyi’nin kapıları şehrimizin bütün sivil toplum kuruluşlarına açıktır. İnşallah elbirliğiyle bu kentin iktisadi ve ekonomik hayatına çözüm üretmeye, destek vermeye ve yeni fikirleri hayata geçirmeye var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ