$ DOLAR → Alış: 13,67 / Satış: 13,73
€ EURO → Alış: 15,44 / Satış: 15,51

SEKMEN, PASİNLER’DEN ERZURUM’A KAÇ DAKİKADA GELDİ?

SEKMEN, PASİNLER’DEN ERZURUM’A KAÇ DAKİKADA GELDİ?
  • 17.03.2017

İÇİŞLERİ Bakanlığı Müsteşarı Muhterem İnce, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret etti. İnce’nin, belediyeye geleceği saatlerde Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile birlikte Pasinler’de bulunan Başkan Sekmen, konuğunu bekletmemek için adeta kuş olup, uçtu.

Bir dizi temas ve incelemede bulunmak üzere Erzurum’a gelen Müsteşar İnce, beraberinde Vali Seyfettin azizoğlu ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret etti. Samimi bir havada geçen ziyarete yetişmek için, Pasinler’den, Erzurum’a ve makamına “10 dakikada” gelen Sekmen, herkesi fazlasıyla şaşırttı. Pasinler-Erzurum arasındaki mesafenin 40 kilometre olduğunu ve bu yolun ortalama 25-30 dakikada alındığını bilen belediye çalışanları, Başkan Sekmen’in, 10 dakika içinde makamında olduğunu görünce, hayli şaşırdılar.

BELEDİYECİLİK KONUSUNDA BİLGİ ALDI

Misafirlerini bekletmemek için, inanılmaz bir hızla makamına gelen Mehmet Sekmen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu arada, Ağrı Valisi Musa Işın da, Başkan Sekmen ile görüştü. İçişleri Bakanlığı’nca Ağrı Belediyesi’ne Başkan Vekili olarak atanan Ağrı Valisi Musa Işın, ziyarette mahalli idareler ve belediye hizmetleri noktasında Başkan Sekmen ile fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Sekmen, ziyaretlerle ilgili yaptığı değerlendirmede, “Bir dönem Erzurum’da da görev yapan Müsteşarımız Sayın İnce ile Erzurum’u konuştuk. Şehrimiz ve bölgemizle ilgili düşüncelerimizi kendisine anlattık. Ağrı Valimizin ziyareti de bizi fazlasıyla mutlu etti. Ağrı Valimiz, Belediye Başkanlığı’nda da göreve başlar başlamaz şehre yeni bir dinamizm kazandırdı. Kendisine başarı dileklerimi ilettim. Doğu Anadolu Belediyeler Birliği ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak yerel hizmetlerde Ağrı Valimiz Musa Işın’ın her daim yanındayız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ