$ DOLAR → Alış: 13,49 / Satış: 13,54
€ EURO → Alış: 15,23 / Satış: 15,29

TEKNOLOJİK SİHİRBAZLAR

TEKNOLOJİK SİHİRBAZLAR
  • 09.11.2017

FOTOĞRAF dünyasında yaşanan inanılmaz yenilik ve gelişmeleri, Olympus Markası’nın Türkiye Distribütörü Zoom Firması, Erzurum Fotoğraf Sanatçıları Derneği’nin (ERFOD) evsahipliğinde gerçekleşen tanıtım akşamında gözler önüne serdi.

Ülkemizde “fotoğraf makinesi” dendiğinde belki hiç de akla gelmeyen bir marka olan Japon malı Olympus’un tanıtımı için Erzurum’a gelen Zoom Firması yetkilileri, ürünleri ile ERFOD üyelerini fazlasıyla şaşırttılar.

Fotoğraf makinesinden lenslere, ışık sistemlerinden aksesuar ürünlerine varıncaya kadar çok sayıda malzemenin tanıtımını yapan Zoom temsilcilerine, ERFOD üyeleri de akıllarına takılan soruları sorarak, bilgi edinmeye çalıştılar.

Sektörün önde gelen markaları olan Nikon, Canon, Sony gibi makinelerden hiç de geri kalır yanı olmayan ve hatta bazı yönleri ile hemcinslerine oranla fark atan makineleri çok beğendiklerini belirten ERFOD Başkanı Prof. Dr. Yıldıran Yıldırım, “Ürünler çok güzeldi, etkilendik. Fiyat olarak da diğer makinelere oranla hayli hesaplı olan bu makinelerin yaygınlaşması, çok daha kaliteli fotoğrafların çekilmesine ve yayılmasına da sebep olacaktır” dedi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ