$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

BAŞKAN ÖZ: HAZIRLIKLARIMIZI TAMAMLADIK!

BAŞKAN ÖZ: HAZIRLIKLARIMIZI TAMAMLADIK!
  • 29.03.2017

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın Erzurum’a gelişinin netleşmesinin ardından kolları sıvayan Ak Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz ve ekibi, hazırlıkları büyük ölçüde tamamladı. Referandumda Erzurum’da “en az” yüzde 80 “evet” beklediklerini açıklayan Başkan Öz, “Mitingimize de büyük bir katılım bekliyoruz” açıklaması yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önümüzdeki cuma günü saat 14.30’da İstasyon Meydanı’nda Erzurumlularla buluşacağını hatırlatan Adalet ve Kalkınma Partisi Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, yapılacak miting öncesinde tüm tedbirlerin alındığını ve mitinge büyük bir katılım olacağını beklediklerini söyledi. Oy tercihi ne olursa olsun, herkesi miting alanına beklediklerini tekrarlayan Başkan Öz, “hayır” oyu kullanmayı düşünen vatandaşların, bizzat Cumhurbaşkanının söylemlerinden doğruları işitmelerinin önemine vurgu yaptı.

HERKES NİYE EVET VEYA HAYIR DEDİĞİNİ BİLMELİ

Hazırlıklarla ilgili yazılı bir açıklama yapan Öz, “Kimin neye evet neye hayır diyeceğini çok iyi analiz etmesi açısından bu mitingler çok önemli” hatırlatması yaptı ve şöyle devam etti:

“- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin mitinginde de görülen kalabalık, aslında Erzurum’un tercihini çok net bir şekilde ortaya koymaktadır. Anketlerde Erzurum’un yüzde 80 evet diyeceğine yönelik gözlemler var ise de, biz çok daha fazlasının geleceğine inanıyoruz. Cuma günü saat 14.30’da tüm Erzurumluların İstasyon Meydanı’nda başkomutanımız, liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı dinlemek için herkesi bekliyoruz. Bu büyük buluşma tarihte de mutlaka yerini alacaktır. Öyle ki her daim ülkesinin ve devletinin yanında olduğunu göstermiştir ve yine vatanın bekası için evet oyunu kullanıp tarihte vefasını gösterecektir.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ