$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,72 / Satış: 7,76

BİSİKLETLERİ DEPODAN ÇIKARTTI, GENÇLERE DAĞITTILAR

BİSİKLETLERİ DEPODAN ÇIKARTTI, GENÇLERE DAĞITTILAR
  • 04.10.2018

erzurumdanhaberler.com’un geçtiğimiz günlerde “Depo dolusu sır, hepsi bisiklet” başlığıyla gündeme taşıdığı konunun üzerindeki sır perdesi aralandı. Bisikletlerin, Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen “Sağlıklı Yaşam Projesi” çerçevesinde, gençlere dağıtılmak üzere Erzurum’a gönderildiği, 3 Ekim Dünya Yürüyüş Günü’nün gelmesi için de depolarda bekletildiği ortaya çıktı.

Konaklı Yaylası’ndaki terkedilen kayak merkezinin boş bulunan salonlarından birisine doldurulan çok sayıda bisikletin fotoğrafı, erzurumdanhaberler.com’da, “Depo Dolusu Sır” başlığıyla yayınlanmıştı.

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran, ancak o günlerde yetkililerin suskunluğuna yol açan habere ilişkin gelişme, 3 Ekim günü yaşandı. Depoda bulunan 400 bisiklet, Vali Seyfettin Azizoğlu’nun da katıldığı bir törenle gençlere dağıtıldı.

Bugün Erzurum’daki basın mensupları ile bir araya gelen Sağlık Müdürü Mahmut Uçar, erzurumdanhaberler.com’a hakkını teslim etti ve “Bu haberi yapan arkadaşlarımızı kutluyorum. Bizden daha çabuk davrandı ve haberi gündeme getirdiler. O bisikletler sahiplerini buldu” diye konuştu. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ