$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

ERZURUM DHA’YA İPEK GİBİ BİR İSİM!

ERZURUM DHA’YA İPEK GİBİ BİR İSİM!
  • 02.10.2017

ÇOK sayıda gazetecinin yetişmesinde katkısı olan yılların deneyimli ismi Kadir Sabuncuoğlu’nun, “haydi bana eyvallah” deyip, “emekli gazeteciler” sınıfına dahil olmasının ardından, boşalan Doğan Haber Ajansı (DHA) Bölge Temsilciliği’ne, aynı ajansta yıllardan beri görev yapan Turgay İpek atandı.

Yaklaşık 41 yıl hizmet verip, emek harcadığı aktif gazetecilik hayatını geçtiğimiz günlerde noktalayan Kadir Sabuncuoğlu’ndan sonra, 1 Ekim tarihi itibarı ile DHA Doğu Anadolu Bölge Temsilciliği’ne getirilen Turgay İpek, “Yeni görevimi, muhabir ruhu ile devam ettireceğim” dedi.

Çalışma arkadaşları Hümeyra Pardeli ve Zafer Kumru ile yola devam edeceklerini, ilerleyen zaman içinde yeni isimlerle büroyu takviye edeceklerini belirten Turgay İpek, “Yeni ve sorumluluğu hayli fazla olan bir görevi, uzun yıllar birlikte çalıştığım Kadir Sabuncuoğlu’nun dürüstlük ve meslek ahlakını kendimize örnek alarak sürdüreceğiz. Bundan böyle görevimizi, aynı şevk ve heyecanla, elimizden gelenin en iyisini yaparak sürdüreceğiz” dedi.

TURGAY İPEK KİMDİR
Erzurum’da 1968 yılında dünyaya gelen Turgay İpek, 1983 yılında Milliyet Gazetesi’nde gazeteciliğe adım attı. 2000 yılında Hürriyet Haber Ajansı ile Milliyet Haber Ajansı’nın birleşmesi sonucu kurulan Doğan Haber Ajansı’nda muhabir olarak görev yapmaya başladı. Evli ve bir çocuk babası olan İpek’in, çeşitli ödülleri bulunuyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ