$ DOLAR → Alış: 7,44 / Satış: 7,47
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,05

BİZİM HER İŞİMİZ Mİ BÖYLE!

BİZİM HER İŞİMİZ Mİ BÖYLE!
  • 18.11.2017

HERKESİN hayranlık duyduğu ve “Erzurum’un yeni sembolü” gözüyle baktığı atlama kuleleri, yaklaşık 4 yıl önce inanılmaz şekilde çökmüş, vatandaşı şaşkınlığa sürükleyen bu çöküşün sorumluları hakkında hiçbir idari ve adli işlem yapılmazken, tesisin yapımına sanki yeniden başlanmıştı.

Bu yılın başlarında düzenlenen EYOF yarışmaları öncesinde “tamamlanarak” yeniden kullanıma açılan atlama kulelerinin “görünmeyen” bölümlerinden çekilen fotoğrafların sosyal medyada paylaşılması, gören herkese “bu kadarı da fazla” dedirtti.

Atlama kulelerinin teras katında çekilen fotoğraflar, tesisin görünmeyen bölümlerinin neredeyse kullanılmaz durumda olduğunu gözler önüne serdi.

Zemini paramparça olan kulelerin koruyucu bölmelerinin de son derece kötü durumda olduğunu gösteren fotoğraflarla ilgili yorum yapan vatandaşlar, “Bizim her işimiz mi böyle! Bu tesis tepeden-tırnağa yenilenmedi mi? Kulelerin teras katı, insanların en çok kullandığı yerlerin başında geliyor. O rezilliği gören özellikle yabancı insanlar kim bilir neler düşünüyor? Tabi kuleler yıkıldığında kimseden hesap sorulmadığından, herkes keyfi hareket etmesi artık normal gibi geliyor” diye görüş belirttiler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ