$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,21 / Satış: 9,25

BU DA KONTEYNER BANYO KAMYONU!

BU DA KONTEYNER BANYO KAMYONU!
  • 23.10.2020

DÜNYAYI kasıp, kavuran ve bir milyonun üstünde insanın hayatına mal olan koronavirüsle mücadele kapsamında Erzurum Yakutiye Belediyesi “banyo kamyonu” aldı ve çöp konteynerlerine yerinde dezenfekte ettirmeye, banyo yaptırmaya başladı.

Salgın ile tanışmaya başladığımız günlerden itibaren başta dezenfekte çalışmaları olmak üzere, aldığı etkin önlemlerle halk sağlığını ön planda tutan Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar, özel bir aracı belediye araç filosuna dahil etti ve çöp konteynerlerini yıkatmaya, dezenfekte ettirmeye başladı.

44 NOKTADA HİZMET VERECEK

Belediye bünyesine kazandırılan araçla 44 mahalle ve köyde bulunan 3 bin 500 çöp konteyneri belirli aralıklarla düzenli şekilde dezenfekte edilecek.

Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar, yaptığı yazılı açılamada; “Yakutiye Belediyesi olarak korona salgının başladığı ilk günden itibaren tedbirlerimizi en üst seviyede tutmayı başardık. Gerek dezenfekte çalışmalarımız ve gerekse denetimlerimizle salgını ilçemizde kontrol altına alabilmek için büyük bir çaba sarf etmekteyiz. Bu kapsamda belediyemizin tüm imkanlarını kullanarak halkımıza daha sağlıklı bir yaşam ve hizmet sunmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ