$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,78 / Satış: 7,81

ERZURUM’UN EN UZUN SOLUKLUSU

ERZURUM’UN EN UZUN SOLUKLUSU
  • 03.01.2018

ERZURUM‘un en uzun soluklu magazin programlarından Kardan Adam, yeni sezona merhaba diyor.

Bir “Salih Yalçın Prodüksiyonu” olan  Kardan Adam, bu yıl Erzurum Büyükşehir Belediyesinin sponsorluğunda, internet üzerinden yayın yapan Kartv.net’de yayınlayacak.

Kardan Adam programı, Youtube, Twitter, Facebook ve web adreslerinden izlenebilecek.

Program yapımcısı ve sunucusu Salih Yalçın yaptığı açıklamada, zülfü yare de dokundu. Yalçın, şunları söyledi:

“14 yıldır yapmış olduğum bu programla Erzurum’un sahip olduğu kış turizmi potansiyelini Türkiye’ye tanıtmayı amaçladım. Kısıtlı bütçelerle, kısıtlı imkanlarla ve çeşitli engellerle karşı karşıya kaldığım 14 yıllık süreçte en büyük destekçim izleyiciler oldu. Onların istek ve arzuları benim istek ve arzularımı perçinledi ve zorluklara göğüs gerip programlarımı kararlılıkla sürdürmemi sağladı.

ÖNÜMÜZE ENGELLER DİKİLDİ

Bu süreçte karşıma çıkan engellerden en büyüğü Erzurum’da yayın yapan televizyon kuruluşlarının, son yıllarda bana ve benim gibi Erzurum’a, Erzurumluya güzel şeyler sunmaya çalışan insanlara uyguladığı ambargoydu. Benden istedikleri yüksek yayın ücretleriyle bir yıldırma politikası güttüler. Ama bugün ben ve Erzurumlu görüyor ki bu televizyonlar her geçen gün kendi fişlerini çekiyorlar.

‘Kötü komşu insanı mal sahibi yapar’ misali, izleyiciye ulaşacağım mecra engelini Kartv.neti kurarak aştım. Hamdolsun hemen hemen her ay önce sosyal medyada büyük ses getiren, akabinde de ulusal televizyonlarda yayınlanan içeriklere imza attım. Geçen sene olduğu gibi bu sene de programımıza sahip çıkan, desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen ve ekibine teşekkür ediyorum.

 Bana gerek sosyal medya platformlarından, gerek telefonlardan ve gerekse de yüz yüze, program yapmamı istediklerini yoğun bir şekilde belirten izleyicilerime, Erzurum halkına da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu haftasonu Palandöken Kayak Merkezinden çekimlerle sezona merhaba diyeceğiz, tüm izleyicilerimizi Kartv.net’in internet ve sosyal medya hesaplarına bekliyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ