$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

KAYBOLANLAR’I BİRLİKTE ARAMAYA ÇIKTILAR

KAYBOLANLAR’I BİRLİKTE ARAMAYA ÇIKTILAR
  • 15.08.2019

ERZURUMLU Eğitimci-Yazar Alper Bıyıklı, raflarda yerini alan ikinci kitabı Kaybolanlar’ı, sevenleri için imzaladı.

Beş yıl kadar önce kaleme aldığı, yayınlandığında büyük beğeni toplayan “Kasırga Ordusu” ile ilk deneyimini yaşayan Alper Bıyıklı, geçtiğimiz günlerde kitapçılarda satışa sunulan Kaybolanlar ile yeniden okuyucu karşısına çıktı.

Birkaç yıldan beri Sakarya’nın Hendek İlçesi’nde bir özel okulun yöneticiliğini yapan 40 yaşındaki Bıyıklı için Vehip atalay Kitapsarayı’nda imza günü düzenlendi.

Alper Bıyıklı’yı bu özel gününde dostları ve okurları yalnız bırakmadı. Bıyıklı Hoca, kendisini yalnız bırakmayan dost ve okuyucularına teşekkür etti.

ALPER BIYIKLI KİMDİR

1979 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel Sanatlar Öğretmenliğ’inde tamamladı. Yazmaya lise yıllarında merak salan ve bu tutkusunu üniversite yıllarında da devam ettiren Bıyıklı, Erzurum’da çeşitli yerel gazete ve dergilerde yazarlık yaptı. 2014 yılında ilk romanı olan Kasırga Ordusu’nu okuyucularının beğenisine sunan, halen de Sakarya’nın Hendek ilçesinde özel bir okulda idarecilik yapan Bıyıklı evli ve iki çocuk babası. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ