$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,95 / Satış: 6,97

REKTÖR ÇOMAKLI: “CİDDİ BİR YENİLENME SÜRECİNE GİRDİK”

REKTÖR ÇOMAKLI: “CİDDİ BİR YENİLENME SÜRECİNE GİRDİK”
  • 13.06.2018

The 2017 Buy Philosophy Papers Onlines Conference will provide you with the blueprint for success in the publishing industry. Writing a book is an elusive goal for many

medea essay Custom http://www.cmssmali.org/?literary-analysis-essay-how-to how to write a pro con paper cause and effect essay outline Dissertation Help from UKWritings.com. Welcome to UKWritings.com, the home of Dissertation In English Language. Read on for more details about we can help you to ATATÜRK Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Erzurum’da görev yapan yerel ve ulusal basın kuruluşu yöneticileri, temsilcileri ve çalışanlarıyla iftar yemeğinde buluştu.

http://imatra.com.br/?buy-a-research-paper-now. Before becoming acquainted aided by the theory of educational company composing essays, were going to be aware of the terminology. Turizm Fakültesi Uygulama Oteli Uzay Restoranda verilen iftar yemeğine, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’nın yanı sıra üniversite üst yönetimi ile basın mensupları ve aileleri katıldı.

Best Assignments can only be written by genuine assignment writing services that guarantee reliable go in UK, US and Australia. İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Rektör Çomaklı, Ramazan ayının bayramına yaklaşıldığı bu son demlerinde, bu bereketli iftar sofrasını, yıllar içinde sağlam bir kurumsallık kazanan ve profesyonel bir zihniyetle çalışan basın mensupları ile paylaşıyor olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Cheap click website guarantee original custom essay papers written by highly qualified writers at cheap prices. “Günlük yaşam içinde oldukça geniş yer kaplayan bir anlamda bireylerin yaşamlarını düzenleyici role sahip olan basın, toplumdaki işlevleri, hedefleri ve sahip oldukları misyonları açısından üniversitelerle benzer özelliklere sahiptir” sözleriyle konuşmasına başlayan Çomaklı: “Malumunuz üzere sosyal yapı ile çok daha rahat temas sağlayan bu iki kurumun yani üniversite ve basının önce birbirleri ile iletişim köprüsünü kurmaları gerekmektedir. Değişen dünyada, topluma ulaşmamızdaki en mühim köprülerden biri sizlersiniz. Öncelikle ilimiz ve sonra da toplumumuza dair ihtiyaçları anlama ve karşılamada ortaya çıkan problemler ancak üniversite basın birlikteliği ile giderilebilecektir. Bu durumda siz değerli basınımıza ve bizlere büyük sorumluluklar düşmektedir” dedi.

Dissertation Services Best Langen. Veronica tation proposal help tation literature review tation consulting and coaching research and writing their comments...

go site, Please. .99 Add to Cart . Reviews Buy, study, and share this game as an example of video games as true art. Ciddi ve hızlı bir yenileşme sürecine girdiklerini ifade eden Rektör Çomaklı: “2016 yılından bugüne gerçekleşen yenileşme ve gelişme süreçleri, çabaları ve sonuçlarının şehrimiz insanına aktarılmasında destekleriniz bizim için ayrı bir öneme sahiptir. Yapıcı eleştirileriniz ve değerlendirmeleriniz Üniversitemizin hedeflenen noktaya taşınmasında etkili olacaktır. Üniversitemizin, kampüste gerçekleştirdiği etkinliklerin habere dönüştürülmesinin yanında; Erzurum ve Ülkemiz için çok önemli projelere, üretime imza atacak çalışmalarımızın sizin vasıtanızla topluma taşınması beklentilerimiz arasındadır. Katıldığınız için tekrar hepinize teşekkür ediyor, yaklaşan Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Expert Dissertation Writing, PhD Thesis Help, Research Proposal Program, soru-cevap bölümü ile son buldu.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ