$ DOLAR → Alış: 17,93 / Satış: 18,00
€ EURO → Alış: 18,24 / Satış: 18,31

BU ÇİÇEKLER ÇOK TATLI!

PALANDÖKEN BELEDİYESİ TARAFINDAN AÇILAN MESLEK EDİNDİRME KURSLARINA DEVAM EDEN KURSİYERLERİN ÜRETTİĞİ ÜRÜNLER, AÇILAN SERGİDE GÖRÜCÜYE ÇIKTI. SERGİDE EN ÇOK İLGİYİ ÇİKOLATA VE ŞEKERDEN YAPILMA ÇİÇEKLER TOPLADI.

BU ÇİÇEKLER ÇOK TATLI!
  • 21.06.2022

PALANDÖKEN Belediyesi tarafından açılan meslek edindirme kurslarına katılan kursiyerlerin ürettiği ürünler, yıl sonu sergisinde görücüye çıktı. Sergide yer alan ürünler içinde en çok da çikolata ve şekerlemeden yapılma çiçekler dikkati çekti.

 

Efkan Ala Kültür Merkezi’nde düzenlenen yıl sonu sergisinin açılışını Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, İl Emniyet Müdürü Levent Tuncer ve Ak Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz ile birlikte yaptı.

Çok sayıda vatandaşın da katıldığı açılış töreni İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Yapılan uzun konuşmalardan sonra açılan sergide izdiham yaşandı.

Palandöken Belediyesi’nin düzenlediği meslek edindirme kurslarının bayraktarlığını yapan Canip Cihangir’in çalışmalarının beğeniyle izlendiği sergide en çok ilgiyi, yaklaşık 7 yıldan beri pastacılık kursu veren Dilek Koç’un öğrencilerinin çikolata ve şekerden yaptıkları çiçekler ve pastalar gördü.

Pastacılık kursuna üç yıldan beri devam eden Beyza Alpagut’un çiçek buketini görenler, çiçeklerin çikolata ve şekerleme ürünü işler olduğunu öğrendiklerinde şaşırmaktan kendilerini alamadı, “Hele bakalım daha neler göreceğiz” diye konuştular.

Efkan Ala Kültür merkezindeki sergi üç gün açık tutulacak. erzhaber

TIKLA İZLE

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ