$ DOLAR → Alış: 16,66 / Satış: 16,72
€ EURO → Alış: 17,51 / Satış: 17,58

CHP ERZURUM’A ÇIKARTMA YAPIYOR

CHP ERZURUM’A ÇIKARTMA YAPIYOR
  • 19.06.2021

SON zamanlarda yaptığı erken seçim çağrıları ile iktidarı köşeye sıkıştırmaya çalışan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla yola çıkan ve il il dolaşan Ekonomi Masası Otobüsü’nün, 40 milletvekili ile Erzurum’a park yapacağı belirtildi.

Partiye takın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Genel Başkan Yardımcıları  İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi ile Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca öncülüğünde, aralarında parti meclisi üyelerinin de bulunduğu 40 milletvekili pazartesi günü bu defa da Erzurum’a gelecek. 

Türkiye gezininin ilk ayağını Mersin’den başlatan ve bugüne kadar çok sayıda ele dolaşan Ekonomi Otobüsü, geçtiğimiz hafta da Malatya’da mola vermişti.

Pazartesi günü Erzurum’a çıkartma yapacak olan ve basın mensupları ile gündemi değerlendirecekleri bildirilen milletvekillerinin daha sonra küçük gruplar halinde ilçelere dağılacağı, çarşı pazar dolaşarak vatandaşın sesine kulak verecekleri, iki gün boyunca dert dinleyecekleri kaydedildi.

Bir bölümüyle de Erzurum’da sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeyi planlayan CHP heyetine kimlerin “buyurun” deyip kapı açacağı, kimlerin mazeret beyan edeceği ya da ziyareti üstünkörü geçiştireceği merak konusu oldu. erzhaber

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ