$ DOLAR → Alış: 16,66 / Satış: 16,72
€ EURO → Alış: 17,51 / Satış: 17,58

DÜNYAYA İKİNCİ DEFA GELEN ADAM

BİR ÖNCEKİ GÜN 43. YAŞGÜNÜNÜ KUTLAYAN ERZURUM ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ DERNEĞİ BAŞKANI RECEP AKGÜL İLE İKİNCİ DOĞUM GÜNÜNÜ KONUŞTUK, KENDİSİNDEN HAYATA YENİDEN DÖNÜŞ HİKAYESİNİ DİNLEDİK.

DÜNYAYA İKİNCİ DEFA GELEN ADAM
  • 07.05.2022

BİR önceki gün, 5 Mayıs’ta 43’üncü yaşgününü kutlayan Erzurum Şehit Aileleri ve Gazi’leri Derneği Başkan’ı Recep Akgül, ikinci doğum gününde yaşadıklarını, başından geçen olayları ve hayata yeniden dönüş hikayesini erzurumdanhaberler’e anlattı.

Büyük mücadeleler sonucu, şehit ve gazi yakınlarının hak ve hukuklarını korumak, hayata tutunmalarını sağlamak, karşılaştıkları sorun ve sıkıntılara çözüm bulmak amacıyla şubesini açtıkları derneğin başkanlığını yürüten, aynı zamanda Erzurum Kültür ve Sanat Derneği’nde (ERSANDER) görev üstlenen Recep Akgül, vatan görevini yaptığı sırada düştükleri pusuda dört silah arkadaşının şehit edilişine tanıklık ettiğini hatırlattı.

Aynı çatışmada ağır yaralanan, ailesine ilk başlarda “şehit oldu” haberi ulaşan Recep Akgül, derneği kurduktan sonraki yıllarda karşılaştığı, yaşadığı bazı çarpıcı olayları da dile getirdiği sohbetinde, amaçlınız derneği kendi ihtiyaçlarını karşılayan ve kimseye muhtaç olmayan bir kurumsal kimliğe büründürürken olduğunu ifade etti. erzhaber

TIKLAYIN İZLEYİN

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ