$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,57
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

ERDOĞAN, SEKMEN AİLESİNİN NİKAH ŞAHİDİ OLDU

ERDOĞAN, SEKMEN AİLESİNİN NİKAH ŞAHİDİ OLDU
  • 27.11.2017

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in oğlu Eyüp Sekmen’in nikâh törenine katıldı ve şahitlik yaptı.

Eşi Emine Erdoğan ile birlikte İstanbul Green Park Hotel’de gerçekleştirilen düğüne katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Evlilik uzun bir yolculuktur. Mutluluk paylaşıldıkça çoğalır” dedi ve genç çifte 4 çocuk uyarısını veciz sözlerle yaptı.

Eyüp Sekmen ile Sultan Aşıkkutlu çiftinin nikâhını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıydı. Çiftlerin nikâh şahitliğini Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Recep Akdağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak ve Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu yaptı.

GERİSİ ALLAH KERİM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düğünde yaptığı konuşmada, “Evlilik uzun bir yolculu İyi günler olduğu kadar kötü günler de var. Mutluluklar paylaştıkça çoğalır. Kötü günleri sabırla Rabbim mutluluğa dönüştürür. Çocuk sahibi olmakla ilgili çiftimize bir nasihatim var. Bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur denge olur, dört olur bereket olur. Gerisi Allah kerim… Rabbimizin emri malum… Peygamberimiz, ‘Diğer topluluklara karşı ümmetimin çokluğuyla iftihar edeceğim’ diye buyurmuştur. Güçlü milletler, güçlü ailelerden oluşur. İki tane kıymetli evladımız var. Allah mesut ve bahtiyar eylesin” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının ardından evlilik cüzdanını geline verdi.

Düğüne katılımın fazla olması dikkatlerden kaçmadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ