$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,57
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

GÜVENLİ, GÜVEN TAZELEDİ

GÜVENLİ, GÜVEN TAZELEDİ
  • 06.12.2016

mustafa

 

Erzurum Sivil Toplum Patformu Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

 

ERZURUM Sivil Toplum Patformu Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Yapılan Olağan Genel Kurul’da Abdullah Mustafa Güvenli ve yönetimi güven tazeledi.

Kurulduğu günden bu yana, Erzurum’un eğitim, ekonomi, kültür, siyaset konuları ile yakından ilgilenen; sorunların çözümü için çalışmalar yürüten; ortak dayanışmanın en güzel örneklerinden biri olan Erzurum Sivil Toplum Platormu’nun 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Meslek odası, sendika ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin katılımıyla kurulan Erzurum Sivil Toplum Platformu, yaptığı olağan genel kurul toplantısı ile yönetim kurulu ve yeni başkanını belirledi. Divan Başkanlığını Cemalettin Hınıslıoğlu’nun yaptığı Genel Kurul’da Gündem maddeleri görüşülerek üyelerin oyları ile ibra edildi.

Tek liste ile girilen genel kurulda, üyelerin oylarının tamamını alan A. Mustafa Güvenli yeni dönemde de bütün güçlerini Erzurum’un hayrına olacak işlerden yana harcayacaklarını belirtti.

Güvenli, sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çektiği konuşmasında faaliyetlerinin eğitim, ekonomi başta olmak üzere Erzurum ve Erzurumlunun ihtiyaç duyduğu her alanda devam ettiğini bundan sonra da daha da artarak süreceğini ifade etti. Çatısı altında sendika, dernek, vakıf, meslek odası ve çeşitli kurumlarla kuruluşların temsil edildiği Erzurum Sivil Topum Platformu’nun, bundan sonraki süreçte de Erzurum’un sesi olmaya devam edeceğini kaydeden Güvenli, yeni dönemin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

Platform üyesi bütün başkanlara teşekkür eden Güvenli, bir dayanışma, kardeşlik, paylaşmanın bu platform ile vücut bulduğunu söyleyerek, örnek alınan bir platform olduklarını hatırlattı.

Yapılan Seçim sonrası Yönetim, Yüksek İstişare ve Denetim Kurulları şu isimlerden oluştu;

Yönetim Kurulu: Abdullah Mustafa Güvenli, Raci Solmaz, Abdullah Duman, M.Hanefi İspirli, Kürşat Beyler, Fahrettin İlter, Abdulnasır Polat

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Cemil Demircan, Mesut Yaviilioğlu, Mehmet Meral, Bülent Güven, Zeki Korkmaz

Yüksek İstişare Kurulu: Şevket Gökşan, Yasin Şorsu, Cemalettin Hınıslıoğlu, Mustafa Karataş, Hüseyin Pekmez

Denetim Kurulu: Nuri Toparlak, Ömer Aksoy, Ömer Dengiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ