$ DOLAR → Alış: 18,44 / Satış: 18,51
€ EURO → Alış: 17,76 / Satış: 17,83

HATTATOĞLU USTA IŞIK SAÇIYOR!

ALANINDA “TEK İSİM” OLAN TARİHİ ESER MAKETLERİ YAPIM SANATÇISI VE ERSANDER YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI DOĞAN HATTATOĞLU, ÇEVRESİNE IŞIK SAÇMAYA, EDİNDİĞİ BİLGİ, BİRİMİK VE TECRÜBEYİ STAJYER ÖĞRENCİLERE AKTARMAYA DEVAM EDİYOR.

HATTATOĞLU USTA IŞIK SAÇIYOR!
  • 29.08.2022

ALANINDA SADECE ERZURUM’UN DEĞİL, ÜLKENİN BİR NUMARALI MAKET SANATÇISI OLAN ERSANDER BAŞKAN YARDIMCISI DOĞAN HATTATOĞLU, BİLDİKLERİNİ STAJYER ÖĞRENCİLERİNE ÖĞRETİYOR.

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEK OKULU ÖĞRENCİLERİNDEN GELEN STAJYERLİK TEKLİFİNİ, “KURSA GELİRSENİZ” ŞARTIYLA KABUL EDEN HATTATOĞLU, BU İŞİ DE NE KADAR ÇOK CİDDİYE ALDIĞINI UYGULAMA VE ÖRNEKLERİYLE GÖZLER ÖNÜNE SERDİ.

STAJYERLİK UYGULAMASININ GENELDE GAYRİCİDDİ YAPILDIĞINA, EVRAKLARIN SANKİ ÖĞRENCİ STAJ GÖRMÜŞ GİBİ İMZALANDIĞINA DİKKAT ÇEKEN HATTATOĞLU, “AYNI ZAMANDA ERSANDER’İ DE TEMSİL EDEN BİR SANATÇI OLARAK BİZ O GAYRİCİDDİLİĞİN İÇİNDE YER ALAMAZDIK. ÖĞRENCİLERE KURSA KATILMA ŞARTI KOŞTUK, ONLAR DA KABUL ETTİKER” HATIRLATMASI YAPTI.

KISA ZAMANDA BÜYÜK MESAFELER ALAN ÖĞRENCİLERİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUN KALDIĞINI BELİRTEN DOĞAN HATTATOĞLU, “KURSİYERLERİMİZ MAKET İŞİNİ ÇOK BENİMSEDİ. İÇLERİNDEN BİR İKİ ARKADAŞIMIZ BAYRAĞI BİZDEN TESLİM ALACAĞA BENZİYOR. UMARIM BU KONUDA SEBAT EDER, SABIR GÖSTERİRLER” DEDİ.

KURSİYERLERİN ÇALIŞMALARINI ZAMAN ZAMAN İZLEDİĞİNİ, TAKDİR ETTİĞİNİ VE YAPTIKLARI MAKETLERİ İLK DEFA YAPIYOR OLMALARINA RAĞMEN BEĞENDİĞİNİ BELİRTEN ERSANDER BAŞKANI ÜMİT GERGİT DE, KENDİLERİNE İLERİKİ GÜNLERDE BİRER BELGE VEREREK BAŞARILARINI TAÇLANDIRACAKLARINI SÖYLEDİ. erzhaber

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ