$ DOLAR → Alış: 18,44 / Satış: 18,51
€ EURO → Alış: 17,76 / Satış: 17,83

PALANDÖKEN, YOLLARI KİLİTLİYOR

PALANDÖKEN, YOLLARI KİLİTLİYOR
  • 03.07.2017
PALANDÖKEN Belediyesi, yaz sezonuyla birlikte yolları asfaltlama ve kilit taşı ile kaplama çalışmalarını da yoğunlaştırdı.
Göreve ilk geldiklerinde, “Palandöken’de asfaltı olmayan hiçbir Mahalle kalmayacak ” sözü verdikmerini hatırlatan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, “Elimizden geldiği kadarıyla sözümüzü tutmaya çalışıyoruz” dedi.
Kış mevsiminin bu yıl çok sert geçtiğini hatırlatan Başkan Bulutlar, başlattıkları çalışmalarla ilgili olarak şunları söyledi:
HAVALAR ISINDI, KOLLARI SIVADIK
“-Kolları sıvamak için, havanın ısınmasını bekliyorduk. Şimdi çalışma ve hizmet üretme zamanı. Palandöken Belediyesi olarak, mahallelerde yaptığımız asfaltlama çalışmalarına ara sokakları da dahil ederek bozuk yol kalmamasına özen gösteriyoruz. Mahalle olan köylerimiz de kilit parke taş döşeme çalışmalarımız var. Bütün köy mahalle yolarımızın kilit parke taş çalışmalarını gecen yıl tamamladık fakat eksik ve bozulan alanlarımız oldu. Şimdi bu alanlarımız da bakım onarım ve yeni taş döşeme çalışmalarımızı yürütüyoruz.”
Hizmetleri, vatandaşların talepleri doğrultusunda yaptıklarını belirten Başkan Bulutlar, “Daha modern ve kullanışlı yollar için, çalışmalarımız sürüyor. Yapılan planlamalar doğrultusunda ulaşımı rahatlatmak ve güvenli hale getirmek için altyapı çalışmaları tamamlanan sokaklar kent kimliğine yakışır hale getiriliyor. Yollarımızın kalitesini artırmak ve standardını yükseltmek adına yoğun bir tempoyla çalışıyoruz’’ dedi. erzhaber
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ