$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,57
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKENİN, CANINA OKUYACAĞIZ!

TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKENİN, CANINA OKUYACAĞIZ!
  • 17.09.2016

03-bsbknn

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, Erzurum ziyaretinin Ak Parti ayağında, umut saçtı, terörizmi ülke gündeminden çıkartmak için çabaladıklarını söyledi, “Bundan böyle dağa giden çocukları değil, okula giden çocukları konuşacağız” diye konuştu.

Beraberinde önceki İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Erzurum Milletvekilleri olduğu halde Ak Parti İl Başkanlığı’na geçen Başbakan Binali Yıldırım, kapıda İl Başkanı Fatih Yeşilyurt tarafından karşılanan Başbakan Yıldırım, partililerle bayramlaştı. Daha sonra gündeme ilişkin değerlendirmeler yapan Yıldırım, şunları söyledi:

“Terör Türkiye’nin kaderi değildir. Terörü, ülke gündeminden çıkarmak boynumuz borcudur. Yeter artık. Artık dağa giden çocukları değil okula giden çocukları konuşacağız. 15 temmuz gecesi sadece bir darbenin ortadan kaldırılması değildir 15 temmuz gecesi dostla düşmanın da ortaya çıktığı gecedir. Darbecilere darbeyi vurdunuz. Darbe yapmaya geldiler, darbeyi yediler. Şimdi o teröristlere kol kanat gerenler de, yarın yaptıklarına pişman olacaklar. Terör örgütlerinin Kürt diye bir derdi yok kardeşlerim. Terör örgütünün böyle bir sorunu yok. Ne sorunu var? Sorun, canı yanan, içi acıyan Kürtlerin terör örgütü sorunudur. Bu sorunu ve onun uzantılarını da inşallah milletle devlet arasından çıkaracak, böylece yolumuza devam edecek, topraklarımıza gözümüz gibi bakacak, göz dikenin de canını okuyacağız.” erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ