$ DOLAR → Alış: 8,66 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,31 / Satış: 10,35

VALİ’YE TEŞEKKÜR İÇİN, TEŞEKKÜR BELGESİ İLE GİTTİLER

VALİ’YE TEŞEKKÜR İÇİN, TEŞEKKÜR BELGESİ İLE GİTTİLER
  • 30.01.2017

ÖZEL bir talebini, kurum değişikliği yaparak gerçekleştiren Vali Seyfettin Azizoğlu’na teşekkür etmeye, oğlu Emin Alper’in okulundan aldığı “teşekkür belgesi” ile giden şehit yakını Tuğba Öğdük, “Daha önceki ziyaretimizde oğlum Emin Alper, Vali Bey’e okulunda teşekkür alacağına dair söz vermişti. Onun teşekkürü, bizim yazılı belgemiz oldu” dedi.

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde 1991 yılında yapılan operasyon esnasında teröristler tarafından şehit edilen Üsteğmen İsmail Aksu’nun kız kardeşi Tuğba Öğdük beraberinde kocası Ali Öğdük ve oğlu Emin Alper ile birlikte Vali Azizoğlu’nu makamın ’da ziyaret etti, daha önce ilettiği bir talebini yerine getirdiği için kendisine teşekkür etti.

Ailenin kendisini daha öncede ziyaret ettiğini ve o ziyarette çocukları Emin Alper ile tanıştıklarını belirten Vali Azizoğlu, “Emin Alper’den, önceki ziyaretleri sırasında, karnesini aldığında da yanıma gelmesini istemiştim. Sağolsun o da beni kırmayarak bugün karnesiyle birlikte ziyaretime geldi. Notlarına baktım çok güzel. Aldığı teşekkür, annesinin sözlü teşekkürünün belgesi gibi oldu. Aile, bize şehidimizin emanetidır. Onlar için ne yapsak azdır” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Vali Azizoğlu, Emin Alper’e karne hediyesi olarak çeşitli armağanlar verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ