$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

YOK YERE 250 LİRA ÖDEDİM, YAZIK DEĞİL Mİ?

YOK YERE 250 LİRA ÖDEDİM, YAZIK DEĞİL Mİ?
  • 11.03.2017

GEÇTİĞİMİZ gün, erzurumdanhaberler.com’un, “çifter çifter götürüyorlar” başlığıyla gündeme taşıdığı, yanlış yere(!) park edilen araçların çekilerek götürülmesi olayını “haksızlık” olarak nitelendiren bir vatandaş, sosyal medyadan gönderdiği mesajında “O fotoğraftaki Clio benim” dedi ve ekledi: “Araçlarımızı parkettiğimiz yerde ne duba vardı, ne de park yapılmaz tabelası. Araçlarımızı haksız yere çekmişler.”

Haberi, takipçisi olduğu erzurumdanhaberler.com sitesinde gördüğünü belirten A.Ç., gönderdiği mesajında, “Aracımı, Yakutiye Belediyesi’nin hemen yukarısındaki kaldırım kenarına park yapmıştım. Çekildiğini öğrenince şaşkına döndüm. Çünkü orada araçların park edilmesini yasaklayan herhangi bir işaret yoktu” dedi.

Aracının götürüldüğü yedi emin’e 250 lira ödediğini belirten A.Ç., “Bir saat içinde 250 lira kayıp, bizim gibi insanlar için hiç de küçümsenecek bir rakam değil. Erzurum’da park sorunu giderek büyüyor. araç sahipleri olarak ne yapacağımızı şaşırdık. Bu gidişler araçlarımızı bulundukları yerden hiç kıpırdatmayacağız” diye yakındı. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ersin dedi ki:

    Yetmez birde 95 TL trafik cezası var. Allah belalarını versin. Geçen bende hasta annemi palandöken devlet hastanesine götürdüm ordada park sorunu var. Otoparkta boş yer yoktu idare girişine biraktım 40 dk içinde arabayı çekmiş götürmüşler. 170 TL çekici 95 Tl ceza ödedim. Yaşlı kadın bacağı beli ağrıyor ben hangi ara sokağa parkedeyim.

YORUM YAZ