$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

SUNAR: GÖNÜLLERE DOKUNUYORUZ!

SUNAR: GÖNÜLLERE DOKUNUYORUZ!
  • 25.06.2020

PALANDÖKEN Belediye Başkanı Muhammet Sunar, parti yönetiminde bir zamanlar birlikte çalıştığı Ak Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz’ü ağırladı. İlçede yürütülen projeler hakkında sunum yapan Başkan Sunar, Başkan Öz’e yaptıkları çalışmaları yerinde gösterdi, “Yol haritamızı vatandaşımızın görüşleri doğrultusunda çiziyor, gönüllere dokunmaya çalışıyoruz” dedi.

Program kapsamında Abdurrahman Gazi, Hüseyin Avni Ulaş Mahalleleri ve kent ormanında yürütülen, ulaşım ağına katılacak yeni yol yapım faaliyetleri başta olmak üzere, kaldırım yenileme, asfalt ve peyzaj çalışmaları incelendi.
Gezi-inceleme programı sonrası yürütülen çalışmalara dair değerlendirmelerde bulunan Mehmet Emin Öz, İlçede yürütülen çalışmaların takdire şayan olduğunu belirtti.

ÖZ: TÜM EKİBİ KUTLUYORUM

Başkan Öz, “Pandemi sürecinde çok önemli çalışmalara imza atan Palandöken Belediyemiz, yaz sezonunu da dolu dolu geçiriyor. Kaldırımlar yenileniyor, bozulan yollar tamir ediliyor. İlçe ulaşım ağına yeni yollar kazandırılıyor. Parklar, bahçeler vatandaşın rahatça nefes alabileceği ortamlar olarak hizmet veriyor. Arkadaşlar Ak Belediyecilik böyle bir şey. Dur durak yoktur bizim anlayışımızda. Palandöken Belediye Başkanımız nezdinde ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YOL HARİTAMIZI VATANDAŞ BELİRLİYOR

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar da Ak Parti İl Başkanı Öz’e gerçekleştirdiği ziyaret ve saha gezilerine katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Hem ilçeye ve hem de gönüllere dokunan bir anlayışla belediyecilik faaliyetlerini yürüttüklerini belirten Başkan Sunar, “Yaz sezonu çalışmalarımız ilçemizin dört bir noktasında devam ediyor. Yol haritamızı ilçe sakinlerimiz belirliyor. Vatandaşlarımızın talep ve önerilerine dikkat kesiliyor ve gereğini yapıyoruz. Böylece hem ilçemize hem gönüllere dokunmuş oluyoruz. İnsana değer veren, hizmeti kutsal sayan, çevreci ve yaşayanların mutlu olduğu, Yaşam kalitesini sürekli geliştiren bir Palandöken için mesai kavramı gözetmeksizin çalışıyoruz. Yürüttüğümüz bu çalışmaların tamamında İl Başkanımızın, Milletvekillerimizin Büyükşehir Belediye Başkanımızın katkısı büyük. Uyum içerisinde çalışıyor, marka ilçe Palandöken hedefine emin ve kararlı adımlarla ilerliyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ