$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

GEÇ OLDU, GÜÇ OLMADI!

GEÇ OLDU, GÜÇ OLMADI!
  • 21.05.2017
 PALANDÖKEN‘in “en gözde” noktalarından, şehre hakim bir tepe üzerinde yükselen Kızılay Dağ Oteli’nde sona yaklaşıldı. Kızılay Şube Başkanı Hüseyin Bozhalil, “Otelimizi en geç eylül ayına hizmete açmış oluruz” dedi.
Temeli, önceki Başkan Mithat Turgutcan döneminde atılan, ancak, projenin uygulanmasına yönelik sıkıntılardan dolayı, biraz sürüncemede kalan Kızılay Dağ Oteli’nde çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü belirten Başkan Hüseyin Bozhalil, “Otelin müşterilerine en iyi hizmeti verebilmesi için, tüm detaylar gözden geçirildi ve adımlar atıldı” dedi.
“Hilton Otelleri’nde ne varsa, bizim otelimizde de onlar var” diyerek hayli iddialı konuşan Başkan Bozhalil, erzurumdanhaberler.com’a şu açıklamalarda bulundu:
“-Erzurum ve Palandöken hiç kuşkusuz, kış turizminde önemli bir marka haline geldi. Biz de Kızılay olarak yapacağımız tesisle, bu markaya katkıda bulunalım istedik. Dolayısıyla hiçbir tatsız sürprize meydan vermeme adına, ince eledik, sıkı dokuduk. Toplam 46 odalı otelimizde 82 yatak bulunacak. İç tefrişatıyla birlikte 8 milyon lira maliyete ulaşan oteli, daha önce açmayı planlamıştık. Ama olmadı. Biz de geç olsun, güç olmasın dedik ve açılışı biraz öteledik. İyi de oldu. En azından hiçbir şey oldubittiye gelmedi. Erzurum’a, Palandöken’e yakışır bir otel ortaya çıktı. bundan dolayı da çok mutllu olduk.” erzhaber
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ