$ DOLAR → Alış: 7,44 / Satış: 7,47
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,05

ÖĞRENCİNİN GURURUNU ZEDELEMEDİLER

ÖĞRENCİNİN GURURUNU ZEDELEMEDİLER
  • 30.11.2016

29-etsERZURUM Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), il merkezindeki ilköğretim okullarında öğrenim gören ihtiyaçlı öğrencilere ayakkabı, giyim ve kırtasiye yardımında bulundu. Yardım paketlerinin öğrecilerin ellerine tutuşturulmadan, onların onur ve gururları incitilmeden, doğrudan okul idarecilerine teslim edilmesi takdirle karşılandı.

ETSO tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan eğitim yardımları, bu yıl da belirlenen okullara dağıtıldı. Aziziye İlçesi Dadaşkent semtindeki 23 Nisan Ortaokulu’ndaki ihtiyaçlı öğrenciler için yapılan kırtasiye ve giyim yardımlarını, ETSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şevket Demir ve Genel Sekreter Av. Harun Delibaş tarafından Okul Müdürü Adnan Selvitopi’ye teslim edildi.

“30 BİN TL TUTARINDA YARDIM YAPILDI”

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, bu eğitim-öğretim yılında da ilköğretim okullarındaki ihtiyaçlı öğrencilere toplam 30 bin lira tutarında yardım yapıldığını belirterek, yardımların her yıl düzenli olarak yapılmasına önem verdiklerini vurguladı. Başkan Yücelik, “Odamız il genelindeki ilköğretim okullarında ihtiyaçlı öğrencileri tespit etti ve dağıtımı buna göre yaptık. Toplam 13 okulda öğrenim gören yaklaşık 1000 öğrenciye, ayakkabı, mont ve kırtasiye yardımı dağıttık. Yardımlarımız gelecek yıllarda da aksamadan devam edecek” diye konuştu. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ