$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,14 / Satış: 8,18

SEKMEN; BAŞKAN BELEDİYE DIŞINDAN OLACAK!

SEKMEN; BAŞKAN BELEDİYE DIŞINDAN OLACAK!
  • 17.06.2017

BUGÜN, Olimpiyat Parkı’nda basın mensuplarına iftar yemeği veren Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, olağanüstü kongreye saatler kalmasına rağmen, BB Erzurumspor’a kimin başkan olacağını söylemedi, sadece “Kulüp başkanımız, belediyemizin dışında bir arkadaşımız olacak. Bu kadarını söyleyebilirim” dedi.

Olimpiyat Parkı’nda yeni dizayn edilen ve çok hoş bir görünüme kavuşan sosyal tesislerde basın mensupları ile biraraya gelen Başkan Mehmet Sekmen, hükümet tarafından uygulamaya konulan cazibe merkezleri projesi kapsamında başvurusunu yapan bir işletmeye Kalkınma Bankası’nın onay verdiğini duyurdu.

İLK FİRMA ONAY ALDI

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) için, kıyafetler hazırlayan bir firmanın projesinin kabul gördüğünü belirten Başkan Sekmen, “Firma sahibi beni aradı ve haberi verdi. Çok sevindim. Önümüzdeki günlerde bir işyeri kiralayarak üretime başlayacaklarmış” diye konuştu.

DEVLET SIRRI GİBİ SAKLADI

Yarın yapılacak BB Erzurumspor kongresi ile ilgili olarak da konuşan Başkan Sekmen, “Bu yıl çok güçlü takımların yeraldığı bir ligde mücadele edeceğiz. Amacımız ligde tutunabilmek. Mücadelemiz bu yönde olacak. Bildiğiniz gibi, yarın kulübümüzün kongresi var. iyi bir yönetim oluşacağını umut ediyorum” diyen Sekmen, “sanki devlet sırrıymış” gibi, destekleyecekleri başkan adayının ismini vermekten kaçındı. Sekmen, basın mensuplarının sorusu üzerine, “Şu kadarını söyleyebilirim: Kulüp başkanı, belediyemizin dışından bir arkadaşımız olacak” cevabı verdi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ