$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

VURMAYIN… BEŞ ÇOCUK, ELİME BAKIYOR!

VURMAYIN… BEŞ ÇOCUK, ELİME BAKIYOR!
  • 14.10.2016

13-dayak

İSTANBUL‘da zabıta ile giriştiği mücadele sonrasında fena halde dayak yiyen, başından aldığı darbe sonucu kafası yarılan seyyar satıcının, Ali Kirli adında Erzurumlu bir vatandaş olduğu belirlendi.

Tatlı sattığı seyyar arabasını, bulunduğu yerden kaldırmaya ve kendisini uzaklaştırmaya çalışan İstanbul Zabıtası’na, elinde bastonu ve bıçağı ile karşı koymaya çalışan Ali Kirli, sonunda fena dayak yemiş, talihsiz adamın başına gelen olayın görüntüsü, çevrede bulunan vatandaşlar tarafından çekilmiş ve sosyal medyada paylaşılmıştı.

İZLEYEN HERKESİN KANI DONDU

erzurumdanhaberler.com takipçilerinden olan Erzurumlu Ayşe Aras’ın da sayfasında paylaştığı, paylaşmakla kalmayıp öfkesini kustuğu video, izleyen herkesi ziyadesiyle üzdü.

Kendisinin 15 Temmuz Gazisi olduğunu belirten ve “Beş çocuk elime bakıyor, Allah’tan korkun” diye feryat eden Ali Kirli’ye zabıta memurlarının insafsızca saldırıp, ellerindeki değneklerle meydan dayağı atması, insaf sahibi vatandaşların adeta kanını dondurdu.

Zabıta’nın insafsızlığını ağır sözlerle eleştiren vatandaşlar, İstanbul’daki Erzurum Dernekleri’ni harekete geçmeye çağırdılar.

OLAYA MEHMET SEKMEN EL KOYSUN

erzurumdanhaberler.com olarak, tek suçu ekmek parası peşinde koşmak olan Erzurumlu Ali Kirli’ye yönelik saldırıyı şiddetle kınıyor, Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Mehmet Sekmen’i de bu olaya müdahil olmaya davet ediyoruz. İstanbul’u çok iyi bilen Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in, Ali Kirli’ye ve onun şahsında Erzurumlular’a yapılan hakaretleri, yapanların yanına bırakmamasını özellikle rica ediyoruz. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ