$ DOLAR → Alış: 13,67 / Satış: 13,73
€ EURO → Alış: 15,44 / Satış: 15,51

AK PARTİLİ BAŞKAN’DAN CHP’Lİ BAŞKAN’A ZİYARET

AK PARTİLİ BAŞKAN’DAN CHP’Lİ BAŞKAN’A ZİYARET
  • 22.02.2017

BÜYÜKŞEHİR’in Ak Partili Belediye Başkanı  Mehmet Sekmen,  Çat’ın CHP’li  Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Sekmen, Kılıç’a çini süslemeli bir şilt sundu, karşılığında kendisine halis muhlis çiçek balı hediye edildi.
Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette Başkan  Mehmet Sekmen, gördüğü yakın ilgi ve alakadan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.  Çat Belediye Başkanı  Arif Hikmet Kılıç’ı, yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı kutlayan Sekmen’e Çat Belediyesinin çalışmaları  hakkında bilgi verildi. Sekmen’e yeni projeleri hakkında bilgiler aktaran Kılıç, “Siyasi görüşü ne olursa olsun, insanlara hizmet etmenin verdiği mutluluk bambaşka” diyerek duygularını ifade etti.
Başkan Sekmen’e belediyenin yeni hizmet binası, kadın dinlenmeevi, meclis toplantı salonunu ve sosyal tesisleri gezdiren  Çat Belediye Başkanı  Arif Hikmet Kılıç, Büyükşehir Belediyesi’nin ilçeye yönelik olarak verdiği hizmetlerin de çok önemli olduğunun altını çizdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı  Mehmet Sekmen de, gösterdiği sıcak ilgi ve misafirperverlikten dolayı  Çat Belediye Başkanı  Arif Hikmet Kılıç’a teşekkür etti.  Çat Belediyesi’nin başarılı işlere imza attığını ifade eden Sekmen, “Yöre insanımıza hizmet etmek hepimizin ortak gayesi ve arzusudur” dedi.
Ziyaretin sonunda Başkan Sekmen,  Çat Belediye Başkanı  Arif Hikmet Kılıç’a çini süslemeli Büyükşehir Belediyesi şilti takdim ederken, Başkan Kılıç ise özel misafirine  Çat’ın meşhur çiçek balından hediye etti. Başkan Yardımcısı M. Mazhar Özdemir’in de hazır bulunduğu ziyarette, daha sonra günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ