$ DOLAR → Alış: 8,28 / Satış: 8,31
€ EURO → Alış: 10,07 / Satış: 10,11

BARO BAŞKANI’NI DELEGELİĞE YAKIŞTIRMADILAR!

BARO BAŞKANI’NI DELEGELİĞE YAKIŞTIRMADILAR!
  • 24.04.2017
ERZURUM Baro Başkanlığı görevini iki dönemden beri yürüten ve Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Teşkilatları’nın hemen her kademesinde görev yapan Avukat Talat Göğebakan, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, partisinden istifa ettiğini duyurdu.
Geçmiş yıllarda MHP’de il başkan adayı ve milletvekili adayı olan Erzurum Baro Başkanı Talat Göğebakan, kendisini istifa noktasına, partisinin Yakutiye İlçe Teşkilatı’nda delegeliğe kabul edilmediğini öğrenmesinin sürüklediğini açıkladı.
DELEGELİĞE LAYIK GÖRÜLMEDİĞİMİ ÖĞRENDİM!
Sosyal medyayı sallayan duyurusuyla bir anda dikkatleri üzerine çeken Başkan Göğebakan, istifasıyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı:
“An itibarıyla ömrümün her anını içinde geçirdiğim, her kademesinde çalıştığım Milliyetçi Hareket Partisi’nin Yakutiye İlçe delegeliğine dahi bir Büyükşehirin Baro Başkanı olarak layık görülmediğimi öğrendim. Ülkücülüğüm ve dostluklarım baki kalmak kaydıyla Milliyetçi Hareket Partisinden istifa ediyorum. İstifamın muhalefet, yeni oluşum ya da bir başka partiyle hiç bir ilgisi bulunmamaktadır. Hakkı olan bütün arkadaşlarımdan helallik diliyorum.” erzhaber
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ