$ DOLAR → Alış: 13,49 / Satış: 13,54
€ EURO → Alış: 15,23 / Satış: 15,29

BÜYÜKŞEHİR DE KAÇAK KAT ATARSA!

BÜYÜKŞEHİR DE KAÇAK KAT ATARSA!
  • 29.08.2017

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi öncülüğünde İstanbulkapı’da yaptırılan Şehristan Konutları’nda “kaçak kat” atıldığı iddiası, ortalığı karıştırdı.

Konuyla ilgili haberi, sosyal medyadaki sayfasından takipçileri ile paylaşan Gazeteci Cem Atmaca, yayınladığı fotoğrafla skandalı gözler önüne serdi.

Üzerinde bulunan camisi de sökülerek, Erzurum’un “en gözde” arsalarından birisi haline getirilen İstanbulkapı’daki eski Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü arazisi üzerine kondurulan Şehristan Konutları, iç içe bir görüntü vermeye başladığında; ilk şaşkınlığı, “Bu nasıl bir proje? İnsanlar karşılıklı sohbet eder, hatta biri birlerine çay bile ikram ederler” denilerek yaşatmıştı.

Konutların çatısının çatılma işlemi tamamlanmadan, üzerlerine bir de kaçak kat atıldığını görenler şaşkına döndüler.

“Şehristan Konutları’ndan bir enstantane” başlığı atarak, kaçak katın atılı olduğu iki fotoğrafı da takipçileri ile paylaşan Cem Atmaca’nın bu haberi, sosyal medyada kızılca kıyamet kopardı.

Şehristan Konutları’na yönelik eleştirilerini sıralayan Atmaca takipçilerinin gösterdiği tepkinin bir sonuç verip-vermeyeceği, Büyükşehir Belediyesi’nin kaçak kat atma çalışmasını durdurup-durdurmayacağı merak konusu oldu. erzhaber

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ