$ DOLAR → Alış: 13,49 / Satış: 13,54
€ EURO → Alış: 15,23 / Satış: 15,29

DADAŞKENT’TE BİR KÖSTEBEK VAR!

DADAŞKENT’TE BİR KÖSTEBEK VAR!
  • 28.08.2021

AZİZİYE ilçesinin Dadaşkent semtinde, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne bağlı ‘Sevgi Evleri’nde barınan bir erkek öğrenci, semt halkının ‘huzurunu’ kaçırdı.

Çevre sakinlerinin iddiasına göre, Yıldızkent ile Dadaşkent arasındaki Bilkent Bulvarı üzerinde Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne ait sevgi evinde kalan öğrencilerden biri, karanlık çöktükten sonra çevredeki bahçeli evlere gizlice giriyor.

Çoğu kimse tarafından da bilindiği ve tanındığı öne sürülen öğrenci, fırsatını bulduğu an suç işliyor.

Mahalle sakinlerinin eşya ve evcil hayvanlarına zarar veren, hatta çalan bu öğrenci, geçtiğimiz gece sine ev ve bahçelere girdi.

Kamera kayıtlarına bakılarak tespit edilen ve yakalanan öğrenci yüzünden semt halkı, Polis Merkezine giderek ifade verdi.

Semt sakinleri. “Sevgi evinde kalan o öğrenci, huzurumuzu kaçırdı. Devlete emanet edilmiş bu çocukların özellikle gece saatlerinde sokağa çıkmaması gerekir. Keyfi hareket eden, evlere, bahçelere giren bu gencin  başıboş dolaşması başka trajik olaylara da neden olabilir. Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nün gerekli önlemleri almasını istiyor ve bekliyoruz” dediler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ