$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

DOSTLAR ZOR GÜNDE, ACIYI PAYLAŞMAK İÇİN BULUŞTU

DOSTLAR ZOR GÜNDE, ACIYI PAYLAŞMAK İÇİN BULUŞTU
  • 19.12.2017

BİR zamanlar, kısa da olsa siyasette aynı kulvarda birlikte yürüyen, dönemin Erzurum Valileri’nden, DYP’nin eski Genel Başkanı Mehmet Ağar ile Anavatan Partisi Erzurum İl Başkanı olarak görev yaptığı yıllarda, hizmetleri ile insanların hafızalarında kalıcı izler bırakan Vahit Bingöl, oğlunu kendi elleriyle mezara indiren Mesut Yılmaz’ı yanlız bırakmadı, dostluklarını en acılı günde gösterdiler.

Hayatına son veren Yavuz Yılmaz’ın cenaze törenine katılmak üzere İstanbul’a giden Vahit Bingöl, MKYK üyesi olarak birlikte çalıştıkları Genel Başkanı Mesut Yılmaz ile gözü yaşlı eşi Berna Hanım’ın acısını paylaştı.

AĞAR İLE BİRLİKTE TAZİYE VERDİLER

Yaşanan yoğunluğa rağmen, yine bir zamanlar kısa süreli de olsa birlikte siyasetin aynı kulvarında buluştukları Mehmet Ağar ile birlikte Yılmaz Ailesi’ne ulaşan Vahit Bingöl, “Sadece şahsımın değil, Erzurum insanının da taziyelerini acılı aileye ilettim. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın. Çok zorluklar görmüş ve badireler atlatmış bir insan olan Mesut Bey’i hiç böylesine üzgün ve böylesine acılı görmemiştim. Tek teselli, binlerce insanın gösterdiği vefaydı. Cenazede inanılmaz bir kalabalık vardı, her görüşten binlirce insan ve tabi ki devletin zirvesi, Mesut Bey’in acısını paylaşmaya koşmuştu” dedi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ